Epic Games yeni 60 TL'lik indirim kuponu

Bütçemi aşıyor. Sizce Odyssey mi yoksa Origins mi tercih edilmeli bu arada?
İkisini de oynadım Odysseyi tamamen bitirmedim Origins'i tamamen bitirdim, çok sıkıcı. Hiç bir şeye dahil olamıyorsunuz, film izliyorsunuz sanki oyun oynamıyorsunuz. Odyssey daha gelişmişi, yan görevlerde vs. seçim yapabiliyorsun, Origins oynarken 2-3 kere denk geldim seçim yapmaya.

İkisini de oynadım Odysseyi tamamen bitirmedim Origins'i tamamen bitirdim, çok sıkıcı. Hiç bir şeye dahil olamıyorsunuz, film izliyorsunuz sanki oyun oynamıyorsunuz. Odyssey daha gelişmişi, yan görevlerde vs. seçim yapabiliyorsun, Origins oynarken 2-3 kere denk geldim seçim yapmaya.
Hem de Odyssey biraz daha canlı ve yeşil dolu geliyor bana. Odyssey almaya karar verdim. Teşekkür ediyorum.

3 sene içinde bedava olacak. 3 sene içinde oynayıp bitirmeyi düşünüyorsan al. Yoksa alayım da sonra oynarım gibi bir düşüncen varsa alma.
- Kahin

Bu yüzyıl içinde RDR2 bedava olacak. Bu yüzyıl içinde oynayıp bitirmeyi düşünüyorsan al. Yoksa alayım da sonra oynarım gibi bir düşüncen varsa alma.

- Kahin

AC Odyssey geçen sene kupon ile almıştım. Şimdi bir Season Pass alayım dedim fakat kupon geçmedi maalesef. Neyse en azından Bannerlord alabileceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı