Epic Games yılbaşı ödüllerinde GTA V verecek mi?

Vereceğini sanmam ama satış sitelerinden ilanlara bak 130 - 250 lira arasına hesap satın alabilirsin. Hesap bilgileri değişen, ilk mailli ve paylaşımsız hesap seçeneklerinin olmasına dikkat et. Satıcının profillerine dikkat et. Hiç olmuyorsa sosyalden birisinin sana hesap vereceğine eminim.

Bu zamana kadar hiç GTA 5 sahibi olmadın mı? Merakımdan soruyorum.
Bu arada fiyat bu devirde uygun, satın alınabilir bir fiyat. Son olarak sorunun cevabı ise bence ücretsiz olmaz.
Kanka bu zamana kadar pc yoktu bende ps4 vardı ordan oyunu %75 bitirmiştim sanırım ama artık pc ye geçtim ve ps de ps plus olayları biraz masraf çıkartıyor hem bende ps de de gta 5 yoktu arkdaşımdan oynuyodum orası ayrı konu işte ben ilk defa gta alıcam diyebilirim ama daha önceden online olsun story mod olsun oynamışlığım var.

Vereceğini sanmam ama satış sitelerinden ilanlara bak 130 - 250 lira arasına hesap satın alabilirsin. Hesap bilgileri değişen, ilk mailli ve paylaşımsız hesap seçeneklerinin olmasına dikkat et. Satıcının profillerine dikkat et. Hiç olmuyorsa sosyalden birisinin sana hesap vereceğine eminim.
Benim çoğu oyunda kendi hesabım olması takıntım falan var eski valorant hesabıma kendim para yatırıyordum kendim hesap almayı sevmiyorum diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı