Epic Games GTA V yedeklemek

BerkayCoskun00

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim PC'de SSD yer kalmadı. Güncelleme yapamıyorum GTA 5'de. O yüzden geçici olarak harici diskime atmak istiyorum USB ile bağlayıp dosyayı direkt kopyala yapıştır olarak mı atmalıyım? Epic Games'ten indirdim. PC'ye yeni SSD takınca ileride tekrardan GTA 5'i PC'ye atacağım. Nasıl yapacağım tekrar atarken sıkıntı olur mu?

Arkadaşlar, benim PC'de SSD yer kalmadı. Güncelleme yapamıyorum GTA 5'de. O yüzden geçici olarak harici diskime atmak istiyorum USB ile bağlayıp dosyayı direkt kopyala yapıştır olarak mı atmalıyım? Epic Games'ten indirdim. PC'ye yeni SSD takınca ileride tekrardan GTA 5'i PC'ye atacağım. Nasıl yapacağım tekrar atarken sıkıntı olur mu?

Kes yapıştır ile GTA 5 dosyasını taşıyabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

OYun dosyalarını olduğu konumdan yedekleme alanına kopyalayın. Tekrar Epic Games'i kurunca oyunu tekrar indire basın. İndirme konumu oluşacaktır. Sonra Epic Games'i kapatın ve o indirme yerine oyun dosyalarını kopyalayın. Tekrar Epic Games'i açın. Dosyaları kontrol edecek ve oyununuz yedeklenmiştir.

Geri
Yukarı