Epic Games'de inen GTA 5 Steam'de çalışır mı?

Zeunix

Decapat
Daha fazla  
Yakın zamanda Epic Games'den GTA 5 aldım ve çalındı. Maili dahil her şeyi değişti. Bir tane siteden 60TL'ye Steam üzerinden GTA 5 satan birini gördüm. Şu an bilgisayarımda GTA 5 var ve Epic Games'den indirdim. Steam hesabını alıp oyunu tekrar yüklemeden oynayabilir miyim?

Steam ile GTA V indirmesini başlatıp 1-2 dakika sonra durdurup, Epic Games GTA V klasöründeki tüm dosyaları Steam içerisinde kurulum yaptığı GTA V klasörüne yapıştırıp indirmeye öyle devam etmek ya da eğer varsa "dosyaları kontrol et" seçeneği denenebilir.

Hiç yapmadım ama inecek dosyalar %99 aynı olacağı için tekrardan tüm oyunu indirmekten bu şekilde kurtulabilir mi kurcalamak lazım.

GTA V'ın dosyalarını taşıyıp dosyaları doğrula yaparsanız bir ihtimal Steam yanlış olan dosyaları indirip çalıştırmanızı sağlayabilir bir deneyin isterseniz.

@kino hocamın dediğini ben Epic Games için uygulamıştım yani Steam'den indirdiğim GTA 5'e Epic'ten girdim Online da oynuyorum sadece ufak birkaç dosya indirdi Epic Games. Steam'de da aynı durum olabilir. Dosyaları atmadan önce .egstore dosyasını ve Epic Games ile ilgili olanları silmeniz yeterli olacaktır. Bir de hesap çalınma durumu benim de başıma gelmişti Epic Games'e e-posta gönderin açıklayın durumu hesabım çalındı diye mailide sıfırlıyorlar şifrenizide değiştirmek için yardımcı oluyorlar

@kino hocamın dediğini ben Epic Games için uygulamıştım yani Steam'den indirdiğim GTA 5'e Epic'ten girdim Online da oynuyorum sadece ufak birkaç dosya indirdi Epic Games. Steam'de da aynı durum olabilir. Dosyaları atmadan önce .egstore dosyasını ve Epic Games ile ilgili olanları silmeniz yeterli olacaktır. Bir de hesap çalınma durumu benim de başıma gelmişti Epic Games'e e-posta gönderin açıklayın durumu hesabım çalındı diye mailide sıfırlıyorlar şifrenizide değiştirmek için yardımcı oluyorlar
Emin olun maili attım. Tarihine kadar hesapta ne yaptıysam hepsini yazdım 1 aydır geri dönüş yok.

Geri
Yukarı