Epic Games Epic Games'de This War of Mine 6 TL!

ysffbulut

Hectopat
Daha fazla  
Normal fiyatı 31 TL olan This War of Mine, Epic Games'te %80 indirimle birlikte 6 TL'ye düştü.

Sivil halkın hikayesini ve savaşın ne kadar kötü olduğunu anlatan mükemmel bir hayatta kalma oyunu. Üstelik oyunda Türkçe dil desteği de var.

capsule_616x353.jpg

Normal fiyatı 31 TL olan This War of Mine, Epic Games'te %80 indirimle birlikte 6 TL'ye düştü.

Sivil halkın hikayesini ve savaşın ne kadar kötü olduğunu anlatan mükemmel bir hayatta kalma oyunu. Üstelik oyunda Türkçe dil desteği de var.

Eki Görüntüle 2111816

Resmen bedava.

Çok sağlam oyundur kaçırmayın, DLC’leri falan da efsane. Steam’den alırsanız Walmart moduyla da ekstra keyif alırsınız. (Eve gelen satıcıda her ürün sınırsız şekilde satışa çıkıyor modda)

Amele gibi odalar arası dolaşıyorsunuz sadece para bile verilmez buna.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Normalde ben de sevmem bu tarz oyunları geçenlerde steam 2 günlük oynama vermiş gördüm indirdim oynadım biraz ama acayip bağımlılık yapıyor sürekli oyuna giresin geliyor. Oyuna sinir olmama rağmen sürekli oynayasım geliyor öyle acayip bir oyun.

Ayrıca bu oyunu polonya devleti ücretsiz vermiş ama kendi dillerinde olduğu için silmek zorunda kaldım ingilizce bile yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı