Epic Games'de Watch Dogs Legion 40 TL

Jesus Wicked

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games'te Watch Dogs Legion indirimde şu an. Şansa gördüm ben de Epic'e çok bakmıyordum. Steam'de istek listemdeydi. Güzel oldu 47 TL'ye Deluxe Edition aldım. Oynamayı düşünüyorsanız alabilirsiniz %85 civarı indirimde.

Nays la birlikte de 32TL ye geliyor. Watch Dogs serisinin pek seveni değilim ama fiyatı çok uygun.

Oyun çöp. Onun dışında oyunun Gold versiyonu Steam'de zamlanmamış durumda. Yani Epic'te şu an 233TL olan paket Steam'de 80TL'ye düşüyor. O 80TL'lik Gold pakette ise Watch Dogs Legion+ Watch Dogs Legion için 3- 4 tane karakter ve Bloodline hikâye DLC'si+ Watch Dogs 1 ve tüm DLC'leri var. Yani az daha bekleyip Steam'de 80TL'ye düşecek paketi almak daha mantıklı.

Oyun çöp. Onun dışında oyunun Gold versiyonu Steam'de zamlanmamış durumda. Yani Epic'te şu an 233TL olan paket Steam'de 80TL'ye düşüyor. O 80TL'lik Gold pakette ise Watch Dogs Legion+ Watch Dogs Legion için 3- 4 tane karakter ve Bloodline hikâye DLC'si+ Watch Dogs 1 ve tüm DLC'leri var. Yani az daha bekleyip Steam'de 80TL'ye düşecek paketi almak daha mantıklı.
Ne zaman düşecek 80TL'ye

Yeni konular

Geri
Yukarı