Epic Games'deki Social Club hesabımın e-postasını unuttum

merkaklı uzaman

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Epic Games üzerinden GTA 5 ve RDR 2 almıştım sorunsuz bir şekilde oynuyordum ama PC'ye format attıkdan sonra Social Club hesabı otomatik giriş olmadı bende Epic Games'e kaydettiğim e postayı unnutum onu Epic Games üzerinden bulabilir miyim veya bilet mi göndermeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben Epic Games üzerinden GTA 5 ve RDR 2 almıştım sorunsuz bir şekilde oynuyordum ama PC'ye format attıkdan sonra Social Club hesabı otomatik giriş olmadı bende Epic Games'e kaydettiğim e postayı unnutum onu Epic Games üzerinden bulabilir miyim veya bilet mi göndermeliyim?

Epic Games üzerinden bulamazsın bilet gönder.

Bilet göndermelisin daha dün aynı sorunu yaşadım Epic ID Social club ismin ve Social club email istediler ama sen ID'ni versen yeticektir sonuçta emailini bilmiyorsun

Bende unuttum onu bulamıyorum sildim oyunu falan cok kötü bir durum ya eğer cözümünü bulursan söyler misin?

Bilet göndermelisin daha dün aynı sorunu yaşadım Epic ID Social club ismin ve Social club email istediler ama sen ID'ni versen yeticektir sonuçta emailini bilmiyorsun
detaylı anlatırmısın hocam.

Bende unuttum onu bulamıyorum sildim oyunu falan cok kötü bir durum ya eğer cözümünü bulursan söyler misin?

Benim durum biraz farklı hile kullanmıştım ve online'a giremiyordum bu yüzden hesabım için silinmesi talebinde bulundum ve silindi ama epic games halen o hesaba bağlı görünüyor ama social club böyle bir hesap olmadığı söylüyor(haklıda) bende onlardan epic hesabımdan bunu ayırmalarını ya da epic ıd için email ile bağlantı kurmalarını (yani kullanacağım hesabı söylemelerini istedim) onlarda bana üstte belirtdiğim bilgileri sordular şuan cevap bekliyorum

şimdi emaili kontrol ettim emaili söylemişler giriş yapmayı deniyorum

Benim durum biraz farklı hile kullanmıştım ve Online'a giremiyordum bu yüzden hesabım için silinmesi talebinde bulundum ve silindi ama Epic Games halen o hesaba bağlı görünüyor ama Social Club böyle bir hesap olmadığı söylüyor(haklıda) bende onlardan Epic hesabımdan bunu ayırmalarını ya da Epic ID için email ile bağlantı kurmalarını (yani kullanacağım hesabı söylemelerini istedim) onlarda bana üstte belirtdiğim bilgileri sordular şu an cevap bekliyorum

Şimdi emaili kontrol ettim emaili söylemişler giriş yapmayı deniyorum

Tamam bana da yardımcı olursan cok sevinirim.

Rockstar Games'e hocam.
Tamamdır hocam tek yapmanız gereken epic games ID için uygulamadan hesabımı seçmek ve tarayıcıda açılan sayfada çıkan ID'yi rockstar'a göndermek size sansürlü bir şekilde epostayı veriyorlar

Geri
Yukarı