Epic Games'den alınan Skyrim modlanabilir mi?

• Konuyu başlatan nVerr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 244

nVerr

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games'ten Skyrim Special Edition satın aldım, Steam'deki gibi rahat modlanabilir mi? Herhangi bir sorun çıkarma olasılığı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam pek bir fikrim yok kusura bakmayın, skse desteği olan modlar çok gerekli mi sizce? O modlar ne gibi modlar oluyor?
Skyui gibi arayüz modları, bazı bugfix ve animasyon modları, bazı combat modları vs bayağı bi mod var yani skse isteyen. Modun sayfasında gereksinimler kısmında yazar zaten skse isteyip istemediği. En önemli şeyi unutmuşum ilk oynayışınsa modsuz oyna.

Skyui gibi arayüz modları, bazı bugfix ve animasyon modları, bazı combat modları vs bayağı bir mod var yani skse isteyen. Modun sayfasında gereksinimler kısmında yazar zaten skse isteyip istemediği. En önemli şeyi unutmuşum ilk oynayışınsa modsuz oyna.

Teşekkür ederim hocam. 90 TL'ye almıştım iade edip Steam'den 180TL'ye almak için değer mi sizce?

Teşekkür ederim hocam. 90 TL'ye almıştım iade edip Steam'den 180TL'ye almak için değer mi sizce?
Modla uğraşacaksan biraz mecbur. Tekrar olacak ama ilk oynayışınsa modlama, önceden oynadıysan ben bir kaç güne mod rehberi yayınlayacam zaten, yarıya yakınını yazdım.

Modla uğraşacaksan biraz mecbur. Tekrar olacak ama ilk oynayışınsa modlama, önceden oynadıysan ben birkaç güne mod rehberi yayınlayacağım zaten, yarıya yakınını yazdım.

Hocam ilk defa oynayacağım fakat anlamadığım şey skse acaba önemli mi ileride pişman olur muyum bayağı kararsız kaldım.

Hocam ilk defa oynayacağım fakat anlamadığım şey skse acaba önemli mi ileride pişman olur muyum bayağı kararsız kaldım.
O zaman kesinlikle modsuz oyna. İlk defa skyrim oynayanların yaptığı en büyük hata bu. Youtubeden sağdan soldan video, resim vs görüp modlamaya girişmek. Ben 300 saat vanilla oynadıktan sonra modlamaya giriştim. Kafayı modla bozunca oyunun tadını alamıyorsun bu sefer. SKSEye gelirsek; bayağı önemli modlama için o yüzden steam tercih etmen daha iyi olur. Normal Anniversary alsan yeter upgradeye çok gerek yok ben bile almadım onu. Yok illa modlayacam diyorsan, skse-skyui-unofficial skyrim se patch dışında bir şey kurma.

O zaman kesinlikle modsuz oyna. İlk defa Skyrim oynayanların yaptığı en büyük hata bu. YouTube'dan sağdan soldan video, resim vs görüp modlamaya girişmek. Ben 300 saat vanilla oynadıktan sonra modlamaya giriştim. Kafayı modla bozunca oyunun tadını alamıyorsun bu sefer. Skseye gelirsek; bayağı önemli modlama için o yüzden Steam tercih etmen daha iyi olur. Normal anniversary alsan yeter upgradeye çok gerek yok ben bile almadım onu. Yok illa modlayacağım diyorsan, skse-skyui-unofficial Skyrim SE patch dışında bir şey kurma.

Anladım hocam teşekkür ederim o zaman iade edip Steam'den alırım. Bir de anniversary dediğiniz oyunun versiyonu mu? Special Edition almıştım ben. Modlama konusuna gelirsek sadece FPS modu kurarım oyunu değiştirecek bir şeyler kurmam.

Anladım hocam teşekkür ederim o zaman iade edip Steam'den alırım. Bir de anniversary dediğiniz oyunun versiyonu mu? Special Edition almıştım ben. Modlama konusuna gelirsek sadece FPS modu kurarım oyunu değiştirecek bir şeyler kurmam.
Bir kaç ufak şey eklenmiş hali anniversary survival mod vs gibi. Gerisi aynı. Oyunda hem fps tem tps modu var zaten kendiliğinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı