Çözüm Epic Games'den GTA 5 yükleme

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ztKK99

Hectopat
Makaleler
2
Ben Epic Games'den GTA 5'i aldım yüklemeye başladım, yaklaşık 6 GB oldu ve işim olduğu için hesabım ile kapattım. Tekrar giriş yapmak istediğimde giremiyordum sebebi ise şuydu hesabım kapalı olduğundan tekrar hesabımı açmalıydım, oturum aç kısmına basıp bilgilerimi girdiğim halde hesabımı tam olarak açmıyordu (Mağaza, kütüphane vs kısmını görüyordum ama hesap açık olmadığı için indirmeye devam edemiyordum)

Çözümü ise şu çok basit: Sol alt kısımda ayarlar var. Oradan dili İngilizce seçiyoruz ve devam ediyoruz. Umarım çalışmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar GTA 5'i indirmeye başladım C diskinde yer olmadığı yazdı. Şimdi de D diskinde indirmek istedim fakat değiştiremiyorum sadece kaldır diye bir seçenek var ona basarsam da oyun kütüphaneden gider diye korkuyorum.

Arkadaşlar GTA 5'i indirmeye başladım C diskinde yer olmadığı yazdı. Şimdi de D diskinde indirmek istedim fakat değiştiremiyorum sadece kaldır diye bir seçenek var ona basarsam da oyun kütüphaneden gider diye korkuyorum.

Oyun kütüphanenden gitmez, sonsuza kadar kütüphanende. Kaldır dersen sadece C diskinden silersin.

Hocam ben indirmede dalgalanmalar yaşıyorum. Sizde de oluyor mu? 1 mb/s hızına çıkıp aniden 0 mb/s'ye düşüyor. 2 saniyede bir bu döngü tekrarlanıyor. Epic Games Launcher'i kapatıp tekrar açarsam 55 GB'lık indirmem kaybolur mu?

Eki Görüntüle 562894

Kaybolmaz. Dosyaları gözden geçiriyor o arada interneti kesip tekrar başlıyor.

Geri
Yukarı