Epic Games'den indirilen GTA V nasıl Steam'den oynanır?

BrEfLst

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu Epic Games üzerinden indirdim ama şu an Steam'imde oynamak istiyorum. Oyun Steam hesabımda var fakat yeniden indirmek istemiyorum. Nasıl yapabilirim? Yani Epic'deki dosyaları atayım mı ya da ban falan yer miyim?

Oyunu Epic Games üzerinden indirdim ama şu an Steam'imde oynamak istiyorum. Oyun Steam hesabımda var fakat yeniden indirmek istemiyorum. Nasıl yapabilirim? Yani Epic'deki dosyaları atayım mı ya da ban falan yer miyim?

Ban yemezsiniz.

GTA 5'i indirmeye başlatın ve Steam'ı Görev Yöneticisi'nden kapatın. Sonra Epic Games GTA 5'i indirmeye başladığınız yere atın. Sonra GTA 5 appdata dosyasını C:\program files (x86)\Steam\steamapps kısmına atın. Steam'ı açtığınızda dosyaları doğrulayın ve iyi oyunlar.

En temizi Steam'den tekrar indirmek olacaktır diye düşünüyorum.

Yapamassın çünkü epic games ve steam GTA 5'inin bazı dosyaları farklı bu yüzden yeniden indirmem gerekir.

Artı -2 Eksi
Yaptım aslında yani sadece Epic'deki dosyaları almadım önceden Steam'den indirip Epic Games'e atmıştım zaten şimdi yeniden Steam'e attım. Yine de olmaz mı?

Üstteki mesajımı görmeyip bilgisiz birinin mesajını mı görüyorsun?

Yapamazsın çünkü Epic Games ve Steam GTA 5'inin bazı dosyaları farklı bu yüzden yeniden indirmem gerekir.

İkisi de GTA 5 kardeşim bir fark yok arada.

Hocam hiç dosya mosya atmakla uğraşmayın bence. Geçen gün oyunu indirmeye üşendiğim için 3 saat uğraşmıştım bir türlü olmuyor. Tekrar indirmek en mantıklısı.

Geri
Yukarı