Epic Games'e Steam ile giriş yapmak güvenlik riski oluşturur mu?

BERO12

Centipat
Daha fazla  
Epic galiba hacklenmiş, ben de Steam ile giriş yapmıştım. Epic umurumda değil ama Steam hesabıma bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'in hacklendiği konusunda resmi bir açıklama yok. Ayrıca böyle bir durumda Steam hesabınızın çalınma imkanı olmadığını da belirteyim.

Hocam bence olmaz Epic Games'in hacklendigine inanmıyorum hem Epic yalanladı veri calinmasi yok diye hem de hacker grubu açıklama yapmadi.

Hocam Dark Web üzerinden teyit ettiniz mi? Adamların bir grubu var. Bilgiler 4 Mart tarihine kadar satın alınmazsa Dark Web üzerinden paylaşacaklarını söylüyorlar. Epic Games tabii ki de yalanlayacak insanlar Epic Games'in rezalet bir Launcher olduğuna daha çok inanmasınlar diye. Epic Games kötülemiyorum ama resmi bir açıklama asla olmayacak. Çünkü kitlesini kaybeder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Dark web üzerinden teyit ettiniz mi? Adamların bir grubu var. Bilgiler 4 Mart tarihine kadar satın alınmazsa Dark web üzerinden paylaşacaklarını söylüyorlar. Epic Games tabii ki de yalanlayacak insanlar Epic Games'in rezalet bir Launcher olduğuna daha çok inanmasınlar diye. Epic Games kötülemiyorum ama resmi bir açıklama asla olmayacak. Çünkü kitlesini kaybeder.

Hocam hadi Epic yalanladı hackledigi iddia edilen hacker grubu neden açıklamadı.

Hocam hadi Epic yalanladı hackledigi iddia edilen hacker grubu neden açıklamadı.
Başları belaya girmemesi için hocam. Adamlar kendi çevrelerinde söylemiştir. Mesela bir kasabada bir katil var 10 kişiyi öldürdü tüm dünyaya söylerse ne olur herkes katili arar. Ama sadece kasabada olanlar bilirse ne olur. Sessizce bir köşede izler.

Yeni konular

Geri
Yukarı