Epic Games'in 10 Haziran ücretsiz oyunu Control

750 Ti kullanan masum ben.
1623338409248.png

Ben oyun verdiğinden beğenmiyorum demedim ki? Arayüzü berbat, pazar sistemi yok, arkadaş aktiviteleri kısmı yok, toplasan adam akıllı 5-10 oyun var, cüzdan sistemi yok, arkadaşa hediye atma yok, ekran görüntüsü al-paylaş mantığı yok, kart sistemi yok, grafikteki indirme hızı bile doğru değil :D?. Yılda 1 kere vereceği adam akıllı oyun yüzünden Steam'i çöpe atıp Epic'i mi övmemi bekliyorsunuz?
Ben bu özellikleri kullanmadığım için fazla bir artısı yok gözümde. Yani arkadaşlarla iletişimde olurken DC kullanıyoruz oyun oynarken de beraber girebiliyoruz zaten gerisi ile işim olmuyor. Oturup sabah akşam Epic övelim de demiyorum yaptığı şey iyi ise onu övmek kötü ise eleştirmek gerekir. Burada bedavadan A++ bir oyunu veriyor istemem yan cebime koy havası atıyorsunuz. Bundan rahatsız oldum.

Absürt bir fikir ama mesela 1-2 yıllık Epic'in verdiği ücretsiz oyunları toplasak, sonra satmak istesek alan çıkar mı?
Yapan var, bende biraz daha oyun topladıktan sonra satmayı düşünüyorum hesabı. Verilen hiçbir oyunu oynamadım şu ana kadar.
Ryzen 3 1200 ve RX570 var minimumu karşılamıyor ama rahat oynatır değil mi?
Rahat oynatır hocam, attığım site sistem gereksinimlerini uçurmuş. Üstteki arkadaşın attığı gibi GTX 780 istiyor oyun.

Yapan var, bende biraz daha oyun topladıktan sonra satmayı düşünüyorum hesabı. Verilen hiçbir oyunu oynamadım şu ana kadar.
Ben sadece birkaçını oynadım. Hesapta 21 oyun var, sadece Inside, My Time At Portia, Tropico 5, Absolute Drift denedim. Tek Inside hoşuma gitti, diğerlerini 30 dakikadan fazla oynamadım. Şimdi ise Among Us ve Control indiriliyor, olmadı onları da silerim.

Sizce MX150'li laptopumda Control çalışır mı? Gerçi birazdan deneyeceğim.

Ben sadece birkaçını oynadım. Hesapta 21 oyun var, sadece Inside, My Time At Portia, Tropico 5, Absolute Drift denedim. Tek Inside hoşuma gitti, diğerlerini 30 dakikadan fazla oynamadım. Şimdi ise Among Us ve Control indiriliyor, olmadı onları da silerim.

Sizce MX150'li laptopumda Control çalışır mı? Gerçi birazdan deneyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

768p düşük-orta ayarlarda 35-40 FPS oynanıyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı