Epic Games'in bedava verdiği oyunları bir süre sonra kütüphanenizden silmesi

Sizin yanlışınız var Epic Store The Division'u ve The Crew 2'yi bedavaya vermedi. (Deneme sürümü olabilir Epic Store'da, ama daha önce deneme sürümü görmedim Epic Store'da.) Üstüne bir de The Crew, Epic Store'da mevcut değil. Siz Uplay ile karıştırıyorsunuz gibi geliyor bana. Bu saydıklarınız deneme sürümü diye düşünüyorum.

Sizin yanlışınız var Epic Store The Division'u ve The Crew 2'yi bedavaya vermedi. (Deneme sürümü olabilir Epic Store'da, ama daha önce deneme sürümü görmedim Epic Store'da.) Üstüne bir de The Crew, Epic Store'da mevcut değil. Siz Uplay ile karıştırıyorsunuz gibi geliyor bana. Bu saydıklarınız deneme sürümü diye düşünüyorum.
Özür dilerim The Crew 2 olduğunu belirtmeyi unutmuşum
Hangi oyunlar? Biz de kontrol edelim.

Recep bey anladığım kadarıyla Just Cause 4 haricinde diğer oyunlar deneme sürümüymüş benim de aklıma Just Cause 4'ün silinmesi takılıyor.
Sizin yanlışınız var Epic Store The Division'u ve The Crew 2'yi bedavaya vermedi. (Deneme sürümü olabilir Epic Store'da, ama daha önce deneme sürümü görmedim Epic Store'da.) üstüne bir de The Crew, Epic Store'da mevcut değil. Siz uPlay ile karıştırıyorsunuz gibi geliyor bana. Bu saydıklarınız deneme sürümü diye düşünüyorum.

Haklısınız onlar UPlay'de kayıtlıymış kusura bakmayın Just Cause 4 için Epic destek ekibine yazdım geri dönüş yaparlarsa buraya iletirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı