Epic Games'in verdiği bedava oyunları beğenmemek

@Yas1n
Bedava oyun vereceğiz demediler mi? Onun dışında bir şey denildi de ben mi bilmiyorum? Adamlar dediklerini yapıyor, bedava oyunlar veriyor. Verdikleri oyunlar da şu ana kadar gayet iyi oyunlar, GTA V, Borderlands, Cities Skylines verdiler. Neye yetmiyor? Bedavaya vermeyebilirlerdi bile.

Ben de isterim daha iyilerini versinler. Gel gelelim böyle bir şey onların kararı, yapacak bir şey yok.

Çoğunuzun şirketi olsa sanki bedavadan CP2077 vereceksiniz!

Yorumumun ortasında bir kısım var. İyi okumanızı tavsiye ederim. Buraya da yazıyorum. Bakabilirsiniz. "Zaten o facebook listesine değinmiyorum bile. Ona inanıp hayal kırıklığına uğrayanların o liste üzerinden yorum yapmaları tamamen kendi suçları."
Sizi suçlamadım ki yazdığımda, genel bir soru sordum.

@Yas1n
Bedava oyun vereceğiz demediler mi? Onun dışında bir şey denildi de ben mi bilmiyorum? Adamlar dediklerini yapıyor, bedava oyunlar veriyor. Verdikleri oyunlar da şu ana kadar gayet iyi oyunlar, GTA V, Borderlands, Cities Skylines verdiler. Neye yetmiyor? Bedavaya vermeyebilirlerdi bile.

Ben de isterim daha iyilerini versinler. Gel gelelim böyle bir şey onların kararı, yapacak bir şey yok.

Çoğunuzun şirketi olsa sanki bedavadan CP2077 vereceksiniz!
Gayet iyi diyebilirsiniz tabii ki. Görüşler özgürdür. Ama bence değil. Ve formdaki çoğu kişi için. Dediğim gibi beklenti yükseltme var. Böylesi oyunları aşan yükseltmeler.

Kusura bakmayın.
944FE3F5-0332-4FD8-8705-7DD8660E4CBC.jpeg

Gayet iyi diyebilirsiniz tabii ki. Görüşler özgürdür. Ama bence değil. Ve formdaki çoğu kişi için. Dediğim gibi beklenti yükseltme var. Böylesi oyunları aşan yükseltmeler.
Açıkçası beklentiyi yükselten firma değil, insanlar. 7 (8 olacak) yıllık GTA V'i verince gökten CP2077 inecek falan sanıyorlar.

Beklentiyi yükseltenler kendileri, beğenmeyenler kendileri. Bence öpüp başa koyulmalı. İyi olmayabilir ancak insanların çoğunun alamadığı, pahalı oyunlar verdiler.

Görgüsüzlik yapmanın alemi yok bence, "GETA 5 verdiniz, CP2077 -veya herhangi pahalı/güzel oyun- nerede len?" demek bence çok görgüsüzce bir hareket. :)

Gayet iyi diyebilirsiniz tabii ki. Görüşler özgürdür. Ama bence değil ve forumdaki çoğu kişi için. Dediğim gibi beklenti yükseltme var. Böylesi oyunları aşan yükseltmeler.
Beklentileri kendiniz yükselttiniz. Adamlar 15 gün boyunca oyun vereceğini açıklamış ve veriyor. Bir kere GTA V verdi diye sürekli bu düzeyde oyunlar verecek diye bir kaide yok. Ek olarak verdiği oyunları genel bir kitle duymamış olabilir fakat oyunlar genel anlamda güzel oyunlar. Metacritic puanları gerçekten tatminkar oyunlar. Epic yine güzel işler yapıyor fakat ''ileri görüşlü'' topluluklar cidden kendini RDR, CP 2077 vb. güncel AAA oyunlara inandırdığı için (kısaca yüksekten uçtuğu için) beğenmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı