Epic Games'in bedava verdiği Hitman 1 mi?

Ed1tH

Kilopat
Bir ara Epic Games bedava Hitman vermişti ama bu Hitman kaçıncı oyun oluyor? Kafam karıştı.

1660065460628.png

En son çıkan Hitman serisinin 1. sezonu diyebiliriz. Bunun 2. ve 3. oyunu da var ama hepsini aynı oyun içerisinden satın alarak oynayabiliyordun diye hatırlıyorum.

En son çıkan Hitman serisinin 1. sezonu diyebiliriz. Bunun 2. ve 3. oyunu da var ama hepsini aynı oyun içerisinden satın alarak oynayabiliyordun diye hatırlıyorum.

Tamam hocam. Peki tüm bölümler içinde mevcut mu? İnternette araştırdığımda böyle bölümlere ayrılmış sanırsam gerçekten kafa karıştırıcı.

1660066097527.png

3. Oyunu alırsanız hepsini oynayabiliyorsunuz.

Tamam hocam. Peki tüm bölümler içinde mevcut mu? İnternette araştırdığımda böyle bölümlere ayrılmış sanırsam gerçekten kafa karıştırıcı.

Eki Görüntüle 1480016
6'ya kadar. Hokkaido son bölüm. Kısaca hepsi var.

Eki Görüntüle 1480016

Onlar ayrı DLC yani diğer sezonlar diyebiliriz. Yüksek ihtimalle sadece 1. sezonu kapsıyordur oyun.

Geri
Yukarı