Epic Games'in bu yılki gizemli oyunu ne?

Öyle bir beklentisi varsa kaçsın zaten hocam. Oyun 98 TL'ye kadar düştü. Bunun bir ötesi yapımcının arkadaşın evine uğrayıp oyunun kutusunu bırakıp gitmesi olurdu galiba. Ya da 10 TL'ye falan vermeleri lazım.

@WatBranchi yalnız RDR verirse ne güzel duvarı izleriz ha fena mors oluruz.

RDR 2'yi getirecek olsalar indirime sokmazlardı.

@Grim Reaper bak şimdi ortalığı nasıl karıştırıyorum :D
Bence yanlış bakış açısı hocam. Belki bedava vermeden önce satabildiğimize satalım diye indirim yaptılar. Millet aldıktan sonrada bedavaya dağıtacaklar. Bence iyi bir strateji. Siz bunu bir düşünün. @SW1RF

Son kez geçiriyorlardır belki millete. Ama bence Rdr verme olasılıkları çok düşük hatta imkansıza yakın bence. Gta 5 verdiler onu niye vermesinler diye düşünen varsa da şöyle diyeyim. Gta'nın online oyuncu sayısına ve satın alımlarına güvenmişlerdir. Rdr'de de online var ama Gta'nınkine göre çok küçük çapta ve az oyunculu. Rdr daha çok hikaye oyunu olduğundan satın alındığı para sadece gelir getirir çoğu zaman Gta'nın aksine.

@Grim Reaper bak şimdi ortalığı nasıl karıştırıyorum :D
Bence yanlış bakış açısı hocam. Belki bedava vermeden önce satabildiğimize satalım diye indirim yaptılar. Millet aldıktan sonrada bedavaya dağıtacaklar. Bence iyi bir strateji. Siz bunu bir düşünün. @SW1RF
Tam onu yazmıştım benden önce davrandınız hocam :D

Son kez geçiriyorlardır belki millete. Ama bence Rdr verme olasılıkları çok düşük hatta imkansıza yakın bence. Gta 5 verdiler onu niye vermesinler diye düşünen varsa da şöyle diyeyim. Gta'nın online oyuncu sayısına ve satın alımlarına güvenmişlerdir. Rdr'de de online var ama Gta'nınkine göre çok küçük çapta ve az oyunculu. Rdr daha çok hikaye oyunu olduğundan satın alındığı para sadece gelir getirir çoğu zaman Gta'nın aksine.

Tam onu yazmıştım benden önce davrandınız hocam :D
Haydaaa ortalık karıştı şimdi :D bana dislike atan arkadaş yukarıdaki yorumumu beğenirsen sevinirim :D

fsdf.png

Sizce Anime kızları gerçek olabilir mi ?

Geri
Yukarı