Epic Games'in bu yılki gizemli oyunu ne?

RDR2 hikayeli oyununu vermesine gerek yok. Online oyunu verse bile olur. 4 sene geçmiş üzerinden server'lar da canlanmış olur.
Online sürümünü verebileceklerini düşünüyorum ben. Rockstar zaten GTA 6'ya yoğunlaştığı için elini ayağını kesmiş durumda Online'dan. Verme olasılığı yüksek gibi.

Bir listede AC: Origins, Farcry 5, Resident Evil 7, Ghost Recon: Breakpoint tarzı oyunlar gördüm. Doğruluğundan emin değilim ama eğerki ufak bir ihtimal doğru ise bu sefer Ubisoft oyunlarını öne çıkarırlar diye düşünüyorum. Listedeki oyunların 90%’ı Epic Games’te mevcuttu.

Yine söylüyorum doğruluğundan hiç emin değilim ama bir müddet umutlanıyorum.

Gta 5 zaten verilmişti ki başka oyundur diye düşünüyorum. Kaçıranlara üzüldüm.

RDR2 verebilirler ama ilk günden vereceklerini düşünmüyorum. Belki ortalara doğru 20 Aralık gibi verebilirler.

Bir listede AC: Origins, Far Cry 5, Resident Evil 7, ghost Recon: Breakpoint tarzı oyunlar gördüm. doğruluğundan emin değilim ama eğer ki ufak bir ihtimal doğru ise bu sefer Ubisoft oyunlarını öne çıkarırlar diye düşünüyorum. Listedeki oyunların 90%'ı Epic Games'te mevcuttu.

Yine söylüyorum doğruluğundan hiç emin değilim ama bir müddet umutlanıyorum.

Yazdığınız 4 oyunda güzel aslında. RE7 verirlerse güzel olur. RE4 remake ile seriye giriş yapmak istiyorum benim işime gelir RE7 verilirse.

Halihazırda Max Payne 1/2, Resident Evil 4 Remake yapılırken bunların eski sürümlerini verirler mi acaba?

RDR 2 yıllar geçse de pazar payını koruyan bir oyun. Vermezler. GTA'yı verdikleri zaman dünya sarsılmıştı. Parayla alan kullanıcılar Epic'e sövmüştü. Yine aynı hatayı yapmazlar.
Büyük yapım çünkü.
Daha çok çıtır ama trend bir AAA oyun olur.

Bir oyunun bedava olması için hala içinde oyuncuya satılacak nesneler barındırması gerekiyor. Ya DLC olur ya Online kısmı olur ya kozmetiği olur o yüzden RDR2 vermeleri imkansız. Ama Ubisoft oyunlarından birisini verebilirler AC ya da Far Cry gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı