Epic Games'in fazla ücret alması

Muratkaramese

Centipat
Merhabalar arkadaşlar.
2 Gün önce Epic Games'ten oyunlar aldım. GTA V'i ücretsiz aldıktan sonra 60 TL'lik kuponla Assassin's Creed Odyssey, Watch Dogs 2 ve Metro Exodus aldım.
Aynı zamanda arkadışama Assassin's Creed Odyssey ve Witcher 3'ü kendi kartımla aldım. Yapılan her oyun alışverişinde kredi kartımdan birkaç lira fazla para çekilmiş ve hatta Watch Dogs 2'ye 60 TL indirim yapılmamış. Mail attım ama kimseden cevap yok yapabileceğim herhangi bir şey daha var mı, sizler böyle bir problem ile karşılaştınız mı?

Evet her oyun için 60 TL'lik kupon kullanıyorsun ve hepsini tek tek alman gerekiyor. Kuponlar 80 TL ve üzeri geçerli. Kontrol eder misin tekrar bu söylemlerden sonra.

Tek seferlik değil. Alışveriş yaptıkça aynı kupondan bir tane daha veriyor. AC: Odyssey aldım, ardından 2 gün sonra Season Pass aldım. İkisine de 60 TL kupon uygulandı. Şimdi tekrar deneme amaçlı Anno 1800'ü sepete ekledim, kuponu tekrar uyguladı. 3. alışverişimde bile.

Kuponu okumuş olsaydınız böyle bir sorunla karşılaşmazdınız bu kupon sadece 1 oyun için kullanılır 2 3 oyun için kullanılmaz böyle bir şey olmsaydı zaten herkes Epic Games'e akın etmiş durumda olurdu burada sizin hatanız var.

Şaka mı bu? Çünkü komik. O kupon sadece 1 oyun için. Her oyun için olsa vermezlerdi zaten.
Tek seferlik değil. Alışveriş yaptıkça aynı kupondan bir tane daha veriyor. AC: Odyssey aldım, ardından 2 gün sonra Season Pass aldım. İkisine de 60 TL kupon uygulandı. Şimdi tekrar deneme amaçlı Anno 1800'ü sepete ekledim, kuponu tekrar uyguladı. 3. alışverişimde bile.
Lütfen.

Adsız.png

Dediği oyunlardan sadece Witcher 3'te kupon uygulayamaz. Diğer oyunlarda kupon aktif olur.

Peki mail adresini kontrol ettin mi? Genellikle alış-veriş yaptıktan sonra ne kadar çektiğine dair mail atarlar.

Geri
Yukarı