Epic Games'in ücretsiz verdiği Ghostrunner alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam mesela geçenlerde verdikleri saçma sapan oyunları ben almadım boşa yer olmasın diye. Onun için soruyorum.
Boşa yer ne arama sekmesi var sol üstte hangi oyunu oynayacaksanız aratıp oynuyorsunuz fiziksel yer mi kaplıyor sanki? 2 kere sağ tıka basacaksınız bunun için de başlık açmayın foruma.

Konuyu açacağına alsana dostum ücretsiz birşeyi neden alınır mı diye soruyorsunuz ki..

Biliyorum hocam ama oyunların fiyatları 5 10 dolar olduğu için azıcık gönlüm el vermiyor.
Oyunu gizleyin o zaman? Veya kategoriler oluşturun? Veya oynadıklarınızı favorilerinize alın? Bir sürü çözümü var.

Boşa yer ne arama sekmesi var sol üstte hangi oyunu oynayacaksanız aratıp oynuyorsunuz fiziksel yer mi kaplıyor sanki? 2 kere sağ tıka basacaksınız bunun için de başlık açmayın foruma.

Ben sevmiyorum hocam öyle. Oynamayacağım oyunlar neden dursun ki kütüphanemde.

Ben sevmiyorum hocam öyle. Oynamayacağım oyunlar neden dursun ki kütüphanemde.
Oynadıklarınızı favorilerinize ekleyin sadece favorilerinizde dursun o zaman? Dediğim gibi buna başlık açılması bile saçma geliyor ben 1 ay önce 50 lira verdim Steam'den Ghostrunner'a, ona rağmen nolur nolmaz diyip Epic'ten tekrar aldım bedava diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı