Epic Games'in ücretsiz verdiği ve FSR 2.0 destekleyen oyunlar

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB CL 16 DDR4 2600MHZ
SSD veya HDD modeli
Kingston 500 gb 550 mb okuma yazma hızlı ssd
Ekran kartı
AMD RX 550 4GB
Anakart
ASUS PRİME B-450F
İşlemci
AMD RYZEN 5 2600
Arkadaşlar biliyorsunuz ki FSR 2.0 çıktı ve bu çok güzel bir teknoloji. Benim gibi RX550 4 GB gibi orta alt seviye ekran kartına sahip oyuncular için adeta bulunmaz nimet. FSR teknolojisini God of War gibi oyunlarda denemek isterdim fakat çok pahalı. Korsan oyunlarda 2022 şekli ile (yani güncelleme almıyor doğal olarak) FSR teknolojisi ise beni çok heyecanlandırıyor ve denemek istiyorum. Epic Games şu ana kadar verdiği bütün ücretsiz oyunları aldım ve acaba bu oyunların içinden FSR destekleyen var mı?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki FSR 2.0 çıktı ve bu çok güzel bir teknoloji. Benim gibi RX550 4 GB gibi orta alt seviye ekran kartına sahip oyuncular için adeta bulunmaz nimet. FSR teknolojisini God of War gibi oyunlarda denemek isterdim fakat çok pahalı. Korsan oyunlarda 2022 şekli ile (yani güncelleme almıyor doğal olarak) FSR teknolojisi ise beni çok heyecanlandırıyor ve denemek istiyorum. Epic Games şu ana kadar verdiği bütün ücretsiz oyunları aldım ve acaba bu oyunların içinden FSR destekleyen var mı?
GoW korsan güncelleme alıyor ama FSR oyunun görüntüsünü çamur yapıyor dostum!

Tamam abi ne kızıyorsun ya Allah Allah(!)

Yok reis şimdi AMD etkinlik çıkarmış izlediğimiz zaman bayağı bir gelişme var 1.0 ilk versiyonunda olduğu gibi bulanık ve 360 p olayı kalkmış gerçekten bayağı bir artış var çok güzel olmuş ve sen çöp yapıyor diyorsun. Neredeyse dlls gibi olmuş aralarında çok az bir fark görebildim ben.

Yok reis şimdi AMD etkinlik çıkarmış izlediğimiz zaman bayağı bir gelişme var 1.0 ilk versiyonunda olduğu gibi bulanık ve 360 p olayı kalkmış gerçekten bayağı bir artış var çok güzel olmuş ve sen çöp yapıyor diyorsun. Neredeyse dlls gibi olmuş aralarında çok az bir fark görebildim ben.
Dostum analiz edip inceleyeceğin veri çok az. Sana gösterilen video 4k üzerinden hesaplanıp upscale edilen bir video 1080p için ve Deathloop hariç diğer oyunlarda bakalım nasıl sonuç verecek bilmiyoruz. Hareketli görsellerde "shimmering" gibi sorunlar yaratır mı bilmiyoruz mesela gölge çözünürlüğünden ve detayından ne kadar feragat edilecek örneğin. Senin bu FSR 2.0 dediğin NIS gibi çalışan bir teknoloji. DLSS'in çalışma mantığı bunlardan çok farklı o yüzden FSR 2.0'da RSR'da DLSS 2.0 kadar başarılı olmayacak ne yazak ki. Belli ki sen baya heyecanlanmışsın ama doğruyu söyledik diye fanboy ilan ettin bizi.

Geri
Yukarı