Epic Games'in verdiği Discord Nitro sonradan başımı ağrıtır mı?

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün bildiğiniz gibi Epic bedava Nitro verdi.
Ben ödeme yöntemini Kredi Kartı yaptım, sonra da İninal kartımın bilgilerini girdim ve oldu.
Merak ettiğim şey bu Nitro kendi kendine devam edip benim başımı ağrıtmasın?
Bir de bir sunucuya hemen takviye yaptım, onda da yanlış hatırlamıyorsam Nitro sahibi olduğum için 2 tane Takviye hakkım oluyormuş, acaba o yaptığım takviyeler de benim kartımdan sonra para yüklediğimde para kesmesin?

Takviyeler para kesmez üstelik son gün seni uyarıyor diye biliyorum ama sen o gün geldiğinde kendinde yapabilirsin.

Evet, 3 ay sonra iptal etmezseniz para kesecek.

"Yalnızca ilk kez Nitro kullanacaklar için sınırlı süreli teklif. Abonelik iptal edilmediği sürece her ay 9,99 USD karşılığında otomatik yenilenir."

Ben ödeme yöntemini kredi kartı yaptım, sonra da ininal kartımın bilgilerini girdim ve oldu.
Bir de bir sunucuya hemen takviye yaptım, onda da yanlış hatırlamıyorsam Nitro sahibi olduğum için 2 tane takviye hakkım oluyormuş, acaba o yaptığım takviyeler de benim kartımdan sonra para yüklediğimde para kesmesin?

1. Nitro bitmeden 1 gün önce abonelikler kısmından iptal edebilirsin 2. Nitro bitince 3 gun kartta para bırakma çekemez ama 3 gün çekmeyi dener.

Evet, 3 ay sonra iptal etmezseniz para kesecek.

"Yalnızca ilk kez Nitro kullanacaklar için sınırlı süreli teklif. Abonelik iptal edilmediği sürece her ay 9,99 USD karşılığında otomatik yenilenir."
Kartta para durdurmuyorum hocam, kartta para yoksa ne olacak?

Ben ödeme yöntemini kredi kartı yaptım, sonra da ininal kartımın bilgilerini girdim ve oldu.
Bir de bir sunucuya hemen takviye yaptım, onda da yanlış hatırlamıyorsam Nitro sahibi olduğum için 2 tane takviye hakkım oluyormuş, acaba o yaptığım takviyeler de benim kartımdan sonra para yüklediğimde para kesmesin?

Süresi dolmadan 1-2 gün önce iptal edin bir sorun olmaz.

Kartta para durdurmuyorum hocam, kartta para yoksa ne olacak?

Para çekmeyi dener kartınızda bakiye bulunmadığı için başarısız oldu diye mail gelir günlük.

Yeni konular

Geri
Yukarı