Epic Games'te Bannerlord ücretsiz olur mu?

Bence yaz indirimlerinde daha ucuza düşebilir. Diyeceğim ama gün geçtikçe fiyatı artıyor. :D
Bu akşam ne indirim verirlerse yaz indiriminde de aynısını verirler bence. Her sene aynı terane. İndirim gelecek indirim gelecek hep aynı oyunlara aynı indirimler. Ben Epic'te bedava olmasından ziyade indirim kuponu ile 70 tl'ye alıp almama konusunda karar veremedim. Steam bi açsın elini bakalım. Beklediğim civarda değilse epic'teyim.

Bu akşam ne indirim verirlerse yaz indiriminde de aynısını verirler bence. Her sene aynı terane. İndirim gelecek indirim gelecek hep aynı oyunlara aynı indirimler. Ben Epic'te bedava olmasından ziyade indirim kuponu ile 70 tl'ye alıp almama konusunda karar veremedim. Steam bi açsın elini bakalım. Beklediğim civarda değilse epic'teyim.
Yaz indirimlerinde 120 tl civarı oluyor diye hatırlıyorum. Ama emin değilim.

135 tl

Girmiş girmiş. Hahahaha canlarım benim ya. Nasıl da t*ş*k geçiyorlar bizimle.
%10 indirime girmiş: 134,99Tl
...Bu akşam ne indirim verirlerse yaz indiriminde de aynısını verirler bence...
Bu kadar az olmaz yaz indiriminde ama epic'in yanına yaklaşabileceklerini sanmıyorum. 100'e düşerler demek bile iyi niyetli olur. min 30 tl de çok fazla. Ben epic'ten alırım bugün yarın.

Son düzenleme:
Girmiş girmiş. Hahahaha canlarım benim ya. Nasıl da t*ş*k geçiyorlar bizimle.
%10 indirime girmiş: 134,99Tl

Bu kadar az olmaz yaz indiriminde ama epic'in yanına yaklaşabileceklerini sanmıyorum. 100'e düşerler demek bile iyi niyetli olur. min 30 tl de çok fazla. Ben epic'ten alırım bugün yarın.
Ben daha önce abimin arkadaşının hesabında oynamıştım. Oyun güzel ama doge mekanikleri çok saçma. Ben sinir olup silmiştim. Ama belki sen beğenirsin.

Geri
Yukarı