Epic Games'te Bannerlord ücretsiz olur mu?

Ben daha önce abimin arkadaşının hesabında oynamıştım. Oyun güzel ama doge mekanikleri çok saçma. Ben sinir olup silmiştim. Ama belki sen beğenirsin.
Hocam Warband oynamış mıydın? Benim de içime kuşku düşürmedin değil. Oyunu daha önce oynamadım doğal olarak. Yıllardan beri bekliyorum. Ekonomik şartlar malum ilk çıktığındaki fiyatıyla epic'teki fiyatı yarı yarıya fark ediyor.

Hocam Warband oynamış mıydın? Benim de içime kuşku düşürmedin değil. Oyunu daha önce oynamadım doğal olarak. Yıllardan beri bekliyorum. Ekonomik şartlar malum ilk çıktığındaki fiyatıyla epic'teki fiyatı yarı yarıya fark ediyor.
Warband oynadım. İşte o garip geldi. Block mekaniği Warband'a hiç benzemiyor. Ben beceremedim. Sen becerebilirsin. Bir arkadaşında varsa ondan hesabını rica et dene bi.
Bana kombat mekaniği bayağı zor geldi. Warband'ın kombat mekaniği daha kolay.
Ama şu da var, bir oyuna 70 tl verirsen seve seve o mekanikleri öğrenirsin. :D

Son düzenleme:
Warband oynadım. İşte o garip geldi. Block mekaniği Warband'a hiç benzemiyor. Ben beceremedim. Sen becerebilirsin. Bir arkadaşında varsa ondan hesabını rica et dene bi.
Bana kombat mekaniği bayağı zor geldi. Warband'ın kombat mekaniği daha kolay.
Ama şu da var, bir oyuna 70 tl verirsen seve seve o mekanikleri öğrenirsin. :D
Seve seve öğrenme kısmı çok doğru hocam.😁😂 Epic'i de 17'sine kadar bekleyeceğim. Zamanımın olup deneyebileceğim bir zaman da almak için. En olmadı iade ederim hocam.

Arkadaşlar merhaba. Bannerlord alacağım karta parayı bile attım ama bir şey sormak istiyorum haftaya veya diğer haftaya Epic Games'in ücretsiz oyununun Bannerlord olma ihtimali var mı? 150 TL verdiğim oyun ücretsiz olursa ağlarım :) sizce beklemeli miyim? Tabii ki kimse bilemez hangi oyun ücretsiz olacak ama Bannerlord ücretsiz olma ihtimali var mı?

Aga o kadar oyunu ücretsiz veriyor ki oyun alırken aklımıza gelen tek sorun acaba Epic...

Arkadaşlar merhaba. Bannerlord alacağım karta parayı bile attım ama bir şey sormak istiyorum haftaya veya diğer haftaya Epic Games'in ücretsiz oyununun Bannerlord olma ihtimali var mı? 150 TL verdiğim oyun ücretsiz olursa ağlarım :) Sizce beklemeli miyim? Tabiki kimse bilemez hangi oyun ücretsiz olacak ama Bannerlord ücretsiz olma ihtimali var mı?
Erken erişim bir oyunu bedavaya verilmez bence. Hadi verildi diyelim yapımcının bundan pek karı olmaz zaten.

Ben ücretsiz vereceklerini sanmıyorum, oyun daha erken erişimde. Üstelik yeni ve beğenilmiş bir oyun. Epic Games’in verdiği yeni oyunlar genelde oyuncular tarafından beğenilmemiş veya Gamepass ile oynanabilen oyunlar. Beğenilmeyen, satmamış oyunları verelim ki oyun içi satın alımlardan para kazanalım mantığı var.
Ha ama gözlerini karartırlar ve oyunu ücretsiz verirler bu ihtimal için de 17 Haziran’ı bekle ücretsiz gizemli oyunları gör, kuponu son gün kullan. Ben şahsen öyle yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı