Epic Games'te Gta V bulunan hesabımı nasıl satabilirim?

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
Merhaba dostlar, biliyorsunuz ki Epic Games Gta V'i ücretsiz yapmıştı. Bende ne olur ne olmaz diye yedek hesabıma da almıştım. Şimdi o yedek hesabımı kullanmayacağım, bu yüzden içinde Gta V bulunan hesabımı satmaya karar verdim. Bu işlerden pek anlamam, nasıl yapacağım şimdi ben bu işi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Klasik Türk işte bedavaya aldığını parayla satmakta üstüne yok. Hesapların satımı kullanım sözleşmesine aykırı eğer tespit edilirse hesap kalıcı olarak silinir.

Yüz yüze alıcı bulman gerekli çoğu kişi internet üzerinden sana parayı havale/eft yapıp o hesabı satın almak istemez. Güven meselesi biraz bu

Direkt desene, satmak icin hesap aldim nasil satacagim? Yedek hesap vs. dolandirma lafi :)

Klasik Türk işte bedavaya aldığını parayla satmakta üstüne yok.

Farzedin ki 1. hesabım çalındı ve ben aktif GTA Online oyuncusuyum o zaman ne yapacağım: tabiki gidicem yedek hesabımı kullanıcam. Ben zaten satmak için almış olsaydım şimdiye kadar satmış olurdum merak etmeyin. Aradan neredeyse 2 ay geçmiş. Önyargılı olmakta üstünüze yok, yazık kafanıza.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Attığın videoya birşey derdim de "Technopat Sosyal Kuralları" diye birşey var.

Farzedin ki 1. hesabım çalındı ve ben aktif GTA Online oyuncusuyum o zaman ne yapacağım: tabiki gidicem yedek hesabımı kullanıcam. Ben zaten satmak için almış olsaydım şimdiye kadar satmış olurdum merak etmeyin. Aradan neredeyse 2 ay geçmiş. Önyargılı olmakta üstünüze yok, yazık kafanıza.

Attığın videoya birşey derdim de "Technopat Sosyal Kuralları" diye birşey var.
2 ay geçmiş cümlesini sanki üzerinden 2 yıl geçmiş gibi kullanıyorsun ya ben ona gülüyorum. Bu oyunu herkes aldı zaten merak etme. O satılan hesaplarda 3-4 ay sonra gidiyor elinden çünkü asıl sahibinin sen olmadığın tespit edilebiliyor. Attığım video ofansif bulunabilsede kimseye direkt olarak attığımı ispatlayamazsınız, belki ben o videoyu Epic çalışanlarına oyunu bedava verdikleri için onlara karşı attım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı