Epic Games'te oyun iade etme

Amacım bu forumu kötülemek değil fakat bu forumdaki insanlar'ın çoğu aşırı saygısız. Bunlar direkt olarak forumdan yok edilmeli bence. Dün de merakımdan bir soru sormuştum etmedikleri saygısızlık kalmadı...
Biraz baktım galiba ıslak el ile PSU'ya dokunmak ile ilgili konudan bahsediyorsunuz. Bazı arkadaşlar biraz kaba davranmış ama bu forumda saygısızlık yok. Varsa bile sana karşı yapılmamış zaten. Ama cidden garip insanlar var meraktan sorduğunuzu belirttiğiniz halde saçma cevaplar veriyorlar işte onlar adamı deli eder. :D

Amacım bu forumu kötülemek değil fakat bu forumdaki 'insanlar'ın çoğu aşırı saygısız. Bunlar direkt olarak forumdan yok edilmeli bence. Dün de merakımdan bir soru sormuştum etmedikleri saygısızlık kalmadı...

Kardeş ıslak ele PSU'yu açarsak diye konu açmışsın insanlar bu konuya nasıl ciddi bir şekilde cevap versin.

Aşağıdaki konuda Epic Games'deki 60 TL indirim kuponunu -GTA V'i alamadan- kaçırdığınızı yazmışsınız. Şimdi de burada, oyuna Epic Games'de sahibim diyorsunuz. Zaten oyuna sahipseniz bir daha nasıl almayı planlıyorsunuz? Alabilecek olsanız bile zaten sahip olduğunuz bir oyunu neden ikinci defa almak istiyorsunuz?

Geri
Yukarı