Epic Games Epic Games'te oyunlar açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Xquest07

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: i3 12100F RAM: 16 gb 3200 mhz ram Anakart: MSİ Pro H610M-B DDR4 Ekran Kartı: GTX 1660 Super
RAM
GSKİLL 8X2 16 GB 3200 MHz
Ekran kartı
Evga GTX 1660 SUPER
Anakart
MSI h610m-b
İşlemci
i3-12100f
Epic Games'de oyunlarım gerçek anlamda açılmıyor. Açılırken veya kapanırken vs. hiçbir hata yok. Sadece soldan başlat dedikten sonra çalışıyor diyor ve sonra tekrardan başlat ibaresi yer alıp oyun açılmıyor. Aklınıza gelen bütün yöntemleri denedim. Process Monitor, Epic Games'i silip yüklemek, oyunu silip yüklemek, bilgisayarı yeniden başlatmak, driver güncellemek, daha çok araştırmak vs. ama yok arkadaş olmuyor. Bu sorun denediğim kadarıyla sadece Among Us ve Rocket League'de oluyor. EA Sports FC 24 ve Hades oyunlarında ise hiçbir sıkıntı yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim 1 haftadır bu sorundan muzdaribim.

Hocam Launcher sıkıntılı maalesef. Kabullenmek gerekiyor bir yerde. Ben de muzdaripin Epic'in bu saçma sapan açılmama olaylarından. Yine de yardımcı olabilecek biri çıkar belki.

Hocam Launcher sıkıntılı maalesef. Kabullenmek gerekiyor bir yerde. Ben de muzdaripin Epic'in bu saçma sapan açılmama olaylarından. Yine de yardımcı olabilecek biri çıkar belki.

İnşallah çıkar gerçekten. Saçma sapan bir olay.

Geri
Yukarı