Çözüldü Epic Games'te sepet var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BreaKSooN05

Kilopat
Arkadaşlar, Assassin's Creed Odyssey almak istiyorum. 67 lira falan ama kod kullanamıyorum. Oyunda 60 TL'lik olanı 80 ve üstü diyordu kupon için. Eğer 2 oyun alabilirsem kod kullanabilirim diye düşündüm. Steam'de sepet olayı var. Epic Games'te de var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arayüzü yeterince dandik değilmiş gibi bir de sepet yok, şaka gibi.

Keşke yatırımı dandik ücretsiz oyunlara değil de uygulamanın tasarımına ve işlevselliğine yapsalar, belki Steam ile yan yana yarıştırmaya değer bir platform olur.
Aynen. Biraz uğraşsalar en azından Steam'e yetişirler. Sepet yok, DLC yok, paket sistemi yok, arayüz zaten kötü, kütüphane kısmı çok kötü, oyun sayfaları yetersiz, başarım yok, oyun indirme sıkıntılı... Ama ücretsiz oyun vermelerine de laf yok:)

Arayüzü yeterince dandik değilmiş gibi bir de sepet yok, şaka gibi.

Keşke yatırımı dandik ücretsiz oyunlara değil de uygulamanın tasarımına ve işlevselliğine yapsalar, belki Steam ile yan yana yarıştırmaya değer bir platform olur.

Maalesef öyle. Assassin's Creed serisini tamamen almak istiyordum ama eğer böyle olacaksa tek tek çok para gidecek gene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı