Çözüldü Epic Games'te sepet var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BreaKSooN05

Kilopat
Arkadaşlar, Assassin's Creed Odyssey almak istiyorum. 67 lira falan ama kod kullanamıyorum. Oyunda 60 TL'lik olanı 80 ve üstü diyordu kupon için. Eğer 2 oyun alabilirsem kod kullanabilirim diye düşündüm. Steam'de sepet olayı var. Epic Games'te de var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır sepet olayı yok ve bu yüzden sınırlı sayıdaki oyunu indirim kuponuyla alabiliyorsun. Eğer Assassin's Creed alacaksan aldığın oyunun Deluxe ya da Gold sürümlerine bak. Onlar illaki 79 lira üstü oluyorlar. Ben Origin's ve Odyssey oyunlarını Gold ve Deluxe paketler olarak aldım ve bayağı ucuza geldiler.

Sepet yok ama standart sürüm yerine deluxe edition alırsanız kuponu kullanabilirsiniz.

Üzücü. Birkaç oyun daha almak istiyordum. Neyse, teşekkürler.

Sepet olsa bile 2-3 oyun birlikte almayı kısıtlarlardı kesin. Çünkü 200 TL'ye markette ne var ne yok alınabiliyor. Yeni çıkan 3A'lar hariç. :D

Arayüzü yeterince dandik değilmiş gibi bir de sepet yok, şaka gibi.

Keşke yatırımı dandik ücretsiz oyunlara değil de uygulamanın tasarımına ve işlevselliğine yapsalar, belki Steam ile yan yana yarıştırmaya değer bir platform olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı