Epic Games'teki Social Club hesabının hangi hesaba bağlı oldugunu unuttum

Hocam şifre sıfırlama maili atıyorum o maile hiçbir şey gelmiyor. 1-2 Saat önce falan da atmıştık. Ancak onda da gelmemişti.

Epic Games'e bağlı epostayla denediğinize eminseniz gelmesi gerek. Yanlış bilgilendirme yapmadığınızdan emin olun hocam, mail geliyor da site açılmıyorsa mobil veri ile deneyin. Ayrıca geç gelme ihtimali de var

Epic Games'e bağlı epostayla denediğinize eminseniz gelmesi gerek. Yanlış bilgilendirme yapmadığınızdan emin olun hocam, mail geliyor da site açılmıyorsa mobil veri ile deneyin. Ayrıca geç gelme ihtimali de var
Hocam şifre sıfırlama şeyini hem Social Club'den hem de sitesinden yaptım ikisinde de gelmedi. İlk baştakini 2 saat önce falan yaptım ancak o da gelmedi. Aynı ve doğru maili giriyorum. Ancak gelmiyor şifre sıfırlama.

Buna verebileceğim tek cevap mail geç geliyor. Başka bir sıkıntı gözükmüyor.
Bilmiyorum hocam. Arkadaş şey dedi. Muhtemelen o p ile başlayan maile gitti dedi. O maili de az çok hatırlıyorum ortak kullandığım arkadaş vardı falan dedi. Onunla konuşacakmış. Eğer bir gelişme olursa yazarım buraya.

Hocam Epic Games'ten değil direk bilgisayardan Rockstar Games Launcher'a gidin ve şifremi unuttun deyin. Oradan Epic Games'e postanızı yazın.
Hocam kendi e-postam ile şifre sıfırlama denedim geldi mail. Ancak arkadaşın GTA 5 olan e-postasını girip şifre sıfırlama yolladığım zaman gelmiyor. Nasıl iş anlamadım gitti.

Geri
Yukarı