Epic Games'ten aldığım oyun gelmiyor

Daha fazla  
Bugün Epic Games'ten Rainbow Six Siege oyununu aldım, ekranda teşekkürler fatura e mailinizdedir yazdı fakat ne mailde fatura var ne hesap hareketlerinde oyun alınmış görünüyor, sadece kartımdan para gitmiş başına daha önce gelen çözümü bilen var mıdır?

Epic Games'in destek kısmına mesaj atmanız daha doğru olacaktır. Epic Games'te benim de başıma buna benzer bir olay gelmişti. Aldığım oyunun indirmesini duraklattım ve oyun kütüphanemden gitmişti. Biraz problemli bir yer umarım düzeltirler.

Hafta sonu olduğu için provizyona düşmüştür o işlem hocam. Eğer 1-2 saat içinde gelmiyorsa yarın bankalar açıldığı vakit kesin gelir.

Epic Games'in destek kısmına mesaj atmanız daha doğru olacaktır. Epic Games'te benim de başıma buna benzer bir olay gelmişti. Aldığım oyunun indirmesini duraklattım ve oyun kütüphanemden gitmişti. Biraz problemli bir yer umarım düzeltirler.
Eğer üye olduğunuz maile fatura gelmediyse bu sıkıntılı bir olay. Desteğe yazmanız gerek.
Destek kısmına yazdım zaten fakat geri dönerler mi emin değilim

Hafta sonu olduğu için provizyona düşmüştür o işlem hocam. Eğer 1-2 saat içinde gelmiyorsa yarın bankalar açıldığı vakit kesin gelir.
Havaleyle değil normal kredi kartı kısmıyla aldım fakat olabilir biraz bekleyeyim bakalım
Oyun satın alındı diye mi görünüyor?
Hayır karttan para kesilmiş ama oyun hiçbir şekilde yok

Geri
Yukarı