Epic Games'ten aldığım oyunu Uplay'den indirme

hakoco

Decapat
Daha fazla  
Ben bugün Epic'ten AC Odyssey aldım. Forumlarda bazı arkadaşlar Epic'ten aldığı oyunu indirdikten sonra üstüne bir de Uplay'de indirdiğini falan söylemiş. Ben de aldıktan sonra Uplay'i kontrol ettiğim de oyunun oraya da geldiğini gördüm. Benim de başıma diğer arkadaşlarla aynı olay gelmemesi için oyunu direkt Uplay'den indirmeyi düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? (bundan önce Uplay'i hiç kullanmadım neredeyse, kütüphanemde hiç oyun yoktu yani şu ana kadar.)

Direkt olarak UPlay üzerinden indirirsen aradan bir programı kaldırmış olursun. Eğer varsa öyle bir imkanın direkt ordan indir ve oyna.

Ben bugün Epic'ten AC Odyssey aldım. Forumlarda bazı arkadaşlar Epic'ten aldığı oyunu indirdikten sonra üstüne bir de Uplay'de indirdiğini falan söylemiş. Ben de aldıktan sonra Uplay'i kontrol ettiğim de oyunun oraya da geldiğini gördüm. Benim de başıma diğer arkadaşlarla aynı olay gelmemesi için oyunu direkt Uplay'den indirmeyi düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? (bundan önce Uplay'i hiç kullanmadım neredeyse, kütüphanemde hiç oyun yoktu yani şu ana kadar.)

Böyle bir sorun yaşamaktan korkuyorsan direk Uplay'den indir. Zaten daha stabil çalışıyor Epic Games'ten.

Arkadaşlar farkı birşey sorayım bunun için konu açmak istemedim.Ben şimdi epic den red dead 2 oyununu alsam daha sonrada online versiyonunu steam üzerinden alırsam ikisini oynamada sorun yaşar mıyım? yani online versiyonu ayrı bir oyun mu yoksa sadece hikaye modundan girebildiğiniz bir bölüm mu? bilmem anlatabildimmi :)

Bir de şunu merak ettim, ben de oyun iki platforma da gelirken bu iki defa indirme sorunu yaşayanlara nasıl gelmemiş veya onlara da gelmiş de kontrol mü etmemişler anlamadım.

Bu olay ile bir saattir uğraşıyorum. Steam'de indirince UbisoftConnect açılıyor giriş yapınca oyun açılıyordu. Epic'te ise tamamen Ubisoft kaynaklı girilmesi gerekiyor gibi durum oluştu. Ubisoft Connect'i yüklemeden bu işlemi gerçekleştirmeniz imkansız.

Epic Launcher indirin, Ubisoft Connect'i indirin. Epic'ten aldığınız oyunu yükle diyince hesapları bağlayın (aynı mailden alınmış hesapları bağlarsanız daha iyi olur.) Sonra ubisoft'a gidin oyununuzu indirin ve oradan başlatın bundan sonra. Epic aracı gibi bu durumda.

Ya arkadaş, bir oyun oynayacağız, nereden aldığımı hatırlamıyorum launcher launcher geziyoruz bir yerden başlatalım diye. Steam ondan sonra neden iyi, bu yüzden iyi işte. Ekle kütüphanene nereden açarsa açsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı