Epic Games'ten alınan R6 Uplay'e bağlanır mı?

Daha fazla  
Epic Games'ten aldığım R6 sürümünü, kendi Uplay hesabıma bağlayıp eski ilerlemem ile oynayabilir miyim?

Bildiğiniz gibi Epic Games çok iyi bir indirim kuponu veriyor ve Operator Edition 30 küsur liraya iniyor. Bunu satın alsam mevcut ilerlemem ile oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'ten aldığım R6 sürümünü, kendi Uplay hesabıma bağlayıp eski ilerlemem ile oynayabilir miyim?

Bildiğiniz gibi Epic Games çok iyi bir indirim kuponu veriyor ve operator Edition 30 küsur liraya iniyor. Bunu satın alsam mevcut ilerlemem ile oynayabilir miyim?

Ubisoft yapımı oyunlar, hangi platformdan satın alırsan al, direk Ubisoft kütüpanesine eklenir. Eğer Ubisoft tarafından yapılmış bir oyun ise.(R6 dediğin oyun hangisi anlayamadım, yazarsan cevabımı güncellerim.)

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 6.

Evet önceki mesajda yazdığım geçerli. Oyun direk Uplay kütüphanesine eklenir. Bende o oyunu Steam'den almıştım Uplay kütüphanesine eklendi. Oyunu yeniden yüklerken Epic kütüpanesinden kuruluma başlarsın. İlerlemen Uplay hesabına bulut üzerinden kaydedildiği için korunur.

Evet önceki mesajda yazdığım geçerli. Oyun direk Uplay kütüphanesine eklenir. Bende o oyunu Steam'den almıştım Uplay kütüphanesine eklendi. Oyunu yeniden yüklerken Epic kütüpanesinden kuruluma başlarsın. İlerlemen Uplay hesabına bulut üzerinden kaydedildiği için korunur.
Arkadaşın dediği şey farklı dostum.

Geri
Yukarı