Çözüldü Epic Games'ten Alınan RDR2 Hikaye Modu Oynanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

eduP3

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650 Super, Ryzen 5 3600, Gigabyte b450m S2H, 8x2 XPG Ram.
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, iki gün önce Epic Games'ten Red Dead Redemption 2 oyununu aldım fakat oyunu indirdikten sonra hikaye moduna girmeye çalıştığım zaman "Buy Red Dead Redemption 2 Story Mode" şeklinde uyarı alıyorum. İşin garibi online modu oynayabiliyorum. Screenshot'ları ekleyeceğim.

Dosya Ekleri

• rdr2 hata.png
    rdr2 hata.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 1.805
  • rdr2 oınlinme hata.png
    rdr2 oınlinme hata.png
    828,1 KB · Görüntüleme: 1.790
Çözüm
Rockstar'a ticket atmamın ardından canlı sohbet ile sorunu hallettim. Aynı sorunu yaşayan olursa diye çözüm ss'ini bırakıyorum. Yardımcı olmaya çalışan herkese tekrardan teşekkür ederim 🙃
Rockstar'a ticket atmamın ardından canlı sohbet ile sorunu hallettim. Aynı sorunu yaşayan olursa diye çözüm ss'ini bırakıyorum. Yardımcı olmaya çalışan herkese tekrardan teşekkür ederim 🙃

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    50,2 KB · Görüntüleme: 356
Çözüm
2 adet Red Dead Redemption var. Birisi Red Dead Online ve diğeride düz Red Dead Redemption. Siz Online olanı satın almışsınız hikaye modunu oynamak için Red Dead Redemption 2 yazanı almanız lazım.

Sadece multiplayer için olan oyunu almışsınız, hikaye için story Mode'u da satın almanız gerekiyor.

Çünkü RDR2 Online'ı satın almışsın dostum 😂 hikayeli 98 TL Online'lı 78 TL idi. Sen gidip Online satın almışsın.

RDR Online almışsın.

Konuyu okuyun öyle yorum yazın. Adam zaten normal RDR2'yi almış Online versiyonu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı