Çözüldü Epic Games'ten Alınan RDR2 Hikaye Modu Oynanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

eduP3

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650 Super, Ryzen 5 3600, Gigabyte b450m S2H, 8x2 XPG Ram.
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, iki gün önce Epic Games'ten Red Dead Redemption 2 oyununu aldım fakat oyunu indirdikten sonra hikaye moduna girmeye çalıştığım zaman "Buy Red Dead Redemption 2 Story Mode" şeklinde uyarı alıyorum. İşin garibi online modu oynayabiliyorum. Screenshot'ları ekleyeceğim.

Dosya Ekleri

• rdr2 hata.png
    rdr2 hata.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 1.812
  • rdr2 oınlinme hata.png
    rdr2 oınlinme hata.png
    828,1 KB · Görüntüleme: 1.794
Çözüm
Rockstar'a ticket atmamın ardından canlı sohbet ile sorunu hallettim. Aynı sorunu yaşayan olursa diye çözüm ss'ini bırakıyorum. Yardımcı olmaya çalışan herkese tekrardan teşekkür ederim 🙃
Epic üzerinden oyun adı yazı oyun bölümüne girer misiniz?

Örnek ekledim.
Red Dead Online'ın ve Red Dead Redemption 2'nin mağaza sayfalarına ayrı ayrı girip bakın. Birinde "kütüphanede" yazıyor olmalı, diğerinde "satın al" yazıyor olmalı. Sizin attığınız görselle anlaşılmaz zira ikisi de aynı görünüyor kütüphanede. Siz mağaza sayfalarına bakın.
Base game kütüphanemde görünüyor.

Epic Games'in desteğine yazabilirsiniz.

Desteğe yazdım fakat cevap gelmesi uzun sürer diye düşündüğümden buraya da konu açmak istedim. Belki aynı sorunu yaşamış biri varsa yardımcı olur diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• 111.png
    111.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 307
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 301

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    389,4 KB · Görüntüleme: 303
Son düzenleme:
Benim pp aldığın için oluyor bu :D böyle bir şeyi ilk defa gördüm. Bende anlamadım.

Hocam vallahi kafayı sıyıracağım. Oyunu aldığım gün zaten indirmiştim, oynayamadan format atmam gerekti PC'ye. Şimdi tekrar indirdim ama oynayamıyorum. Daha da indirir miyim gerçekten emin değilim ya şaka gibi.

Hocam vallahi kafayı sıyıracağım. Oyunu aldığım gün zaten indirmiştim, oynayamadan format atmam gerekti PC'ye. Şimdi tekrar indirdim ama oynayamıyorum. Daha da indirir miyim gerçekten emin değilim ya şaka gibi.

PC doğrulama durumuna takıldın o zaman. Burada sorun Rockstar tarafında, oyunu Epic sana çektirmene izin vermiş sonuçta.

PC doğrulama durumuna takıldın o zaman. Burada sorun Rockstar tarafında, oyunu Epic sana çektirmene izin vermiş sonuçta.

Epic destekle iletişime geçtim zaten durumun Rockstar'la ilgili olduğunu, onlarla iletişime geçmem gerektiğini söylediler. Ticket açtık bakalım bekliyorum.

Sen de sağ olasın dostum yardımcı olmaya çalıştın.

Geri
Yukarı