Epic Games'ten bedava AC Unity Bug'ı

Aynen kendileri açık veriyor. Kendinizi kandırmayın korsanla farkı yok.
Bu oyunları para ile alıyon. Paran yoksa bu bug ı yapamazsın ve korsanla ne alakası var ? Ben taktik filan vermiyorum. Sadece Epicten başka bir Ubisoft oyunu alsam ve hesabıma aktarıp iade etsem oyun duracakmı diye soruyorum. Yoksa bu sadece AC Unity demi işe yarıyor diye soruyorum.

1 ay önce Assassin's Creed Unity aldım ve oyunu Ubisoft hesabıma aktardıktan sonra birkaç dakika oynadım sonra iade ettim. İade gerçekleşti. Ubisoft'a girdiğimde oyun duruyordu. İndirebiliyorum ve oynayabiliyordum. Şimdi Far Cry 6 veya başka bir Ubisoft oyunu alıp Ubisoft'a aktarıp iade etsem hala duracak mı? (başlıkta bedava oyun Bug'ı dedim ama bedava gibi bir şey oldu.)

Bende oyunu ubisofta taşıdım oyunu yüklemeden Epic'den iade yapsam olur mu yoksa illa yükledikten sonra mı yapmam lazım?

Bu oyunları para ile alıyon. Paran yoksa bu bug ı yapamazsın ve korsanla ne alakası var? Ben taktik filan vermiyorum. Sadece Epicten başka bir Ubisoft oyunu alsam ve hesabıma aktarıp iade etsem oyun duracakmı diye soruyorum. Yoksa bu sadece AC Unity demi işe yarıyor diye soruyorum.
Paran olsun olmasın ne fark eder. Ücretli oyunu açık kullanarak bir ücret ödemeden oynuyorsanız bu korsandır. Para iade ettiğiniz taktirde oyuna bir ücret ödememiş oluyorsunuz. Korsan oynayın oynamayın umurumda değil. Korsan duyarı yapılıp en ufak açıkları kullanmak nasıl bir çelişki anlamadım. Benzeri olaylar EA Play 1 aylık kod içinde olmuştu. Ayrıca ben sadece size değil genel konuştum bu açığı kullanmaya çalışmak isteyenler için.

Bende oyunu ubisofta taşıdım oyunu yüklemeden Epic'den iade yapsam olur mu yoksa illa yükledikten sonra mı yapmam lazım?
Yüklemene gerek yok. Aktardıktan sonra iade et. Oluyorsa haber et.
Paran olsun olmasın ne fark eder. Ücretli oyunu açık kullanarak bir ücret ödemeden oynuyorsanız bu korsandır. Para iade ettiğiniz taktirde oyuna bir ücret ödememiş oluyorsunuz. Korsan oynayın oynamayın umurumda değil. Korsan duyarı yapılıp en ufak açıkları kullanmak nasıl bir çelişki anlamadım. Benzeri olaylar EA Play 1 aylık kod içinde olmuştu. Ayrıca ben sadece size değil genel konuştum bu açığı kullanmaya çalışmak isteyenler için.
Yani yapacak bişey yok. Oyunlar zaten pahalı. Ubisoft her oyununda resmen kar ediyor. Bu parayı almasa ne olacak zaten. @MAKSIMOFF deniyor. Sadece Unity'demi yoksa bütün Ubisoft oyunlarında işe yarıyormu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı