Epic Games'ten God of War alınır mı?

1Yunus1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim sorum kısa Epic Games'te God of War %40 indirimde şu an Steam'e göre daha performanssız diyorlar Epic Games için. Benim için oyundayken kasma donma falan olmasın yeterli. Kaynak kullanımları falan hiç önemli değil.
Sistemim:
Ekran kartı: MSI RX 480 8 GB Gaming X
İşlemci: i5 9500 3.00GHz
RAM: 16 GB.
Anakart: H310M Pro-VDH Plus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden alınmasın hocam? Tabii ki alınır.

Epic’in launcher’ı yavaş onun dışında bir sıkıntısı yok. Tabii ki alınır.

Epic'ten 1200tl olan NFS Unbound'u 420tlye aldım :D Oyuna tıkladığımda beni EA Playe atıyordu Epic'le alakam kesiliyordu doğal olarak ama ben yine de oyundayken arka planda Epic ne kadar harcıyor bakmak istedim. Sonuç işlemci kullanımı %0. İnsanlar Epic Launcher'ı kullanırken gözüken işlemci kullanımını oyun oynarken de arka planda işgal ediyor sanıyor. Önceden böyle bir hata vardı ön yargı olarak kaldı tabi. Şu an böyle bir şey söz konusu değil.

Epic'ten 1200TL olan NFS Unbound'u 420TL'ye aldım :D oyuna tıkladığımda beni EA Play'e atıyordu Epic'le alakam kesiliyordu doğal olarak ama ben yine de oyundayken arka planda Epic ne kadar harcıyor bakmak istedim. Sonuç işlemci kullanımı %0. insanlar Epic Launcher'ı kullanırken gözüken işlemci kullanımını oyun oynarken de arka planda işgal ediyor sanıyor. Önceden böyle bir hata vardı ön yargı olarak kaldı tabii. Şu an böyle bir şey söz konusu değil.

Tamamdır hocam sağ olun.

Geri
Yukarı