God of War Epic Games'ten alınır mı?

Tabii ki. Arada hiç fark yok.communitymiş profilmiş yorummuş artwork bölümleriymiş SS paylaşmakmış falan filan hiç fark oluşturmuyor (!). Epic'in rezalet Launcher'ını ve oyuna olan etkisini saymayı unutmuşum.

Launcher'ın neyi kötü anlamıyorum? Benimki mi kasmıyor sadece. Steam'ın çorba gibi arayüzüne yeğlerim. Oyun aynı oyun zaten. Steam'den diye neden 50TL fazla ödemeliyim?

Launcher'ın neyi kötü anlamıyorum? Benimki mi kasmıyor sadece. Steam'ın çorba gibi arayüzüne yeğlerim. Oyun aynı oyun zaten. Steam'den diye neden 50TL fazla ödemeliyim?
Gidip nasa sistemiyle açtıysanız kasmaya zahmet etmemiştir muhtemelen. Steam'in çorba gibi dediğiniz arayüz de bir çocuğun bile rahatça anlayıp kullanabileceği bir arayüz. 12 yaşımda falan kurmuştum hesabı ve rahat rahat kullandım milatlık laptopta bile kasması donması yoktu uygulamanın. Epic şuanki sistemimde bile kasa kasa çalışıyor. Peki neden Steam'den 50 TL fazla ödemelisiniz?
1-Başarımlar (çoğu oyun için)
2-Artworkler ve SS çekip paylaşabilmek.
3-Stabil ve rahat arayüz.
4-Profil özelleştirme zenginleştirme.
5-Workshop (Bazı oyunlar için)
6-Kütüphaneni özelleştirebilme
7-Kart,eşya gibi şeyler düşürerek para kazanabilme.
8- Önerilen kur muhabbeti sayesinde bazı oyunların daha ucuzdan çıkması. (En azından yeni oyunlarda etkisi daha çok olucaktır hemen Valhalla gibi örneklere yapışıp çamur atmayın).
9-Arkadaşlar kısmındaki aktiviteler bölümü. (Tüm arkadaşlarınızın ne yaptığını sosyal medya gibi görebiliyorsunuz burada)
10-Rehberler incelemeler ve kolay support.
Daha saymam gerekli mi?

Son düzenleme:
Csgo oynamıyorsun, Dota oynamıyorsun community ile pek de işin yok. Launcher dersen eğer sistemin iyiyse ki GoD alıyorsun 15 sn daha hızlı açılıyor diye 50 tl daha verilmez şahsi fikrim

Csgo oynamıyorsun, Dota oynamıyorsun community ile pek de işin yok. Launcher dersen eğer sistemin iyiyse ki GoD alıyorsun 15 sn daha hızlı açılıyor diye 50 tl daha verilmez şahsi fikrim
Hocam işin olmasına gerek yok illa Gow üzerinden örneklendirmeyin. Sadece madde 5 ve topluluk pazarı gibi şeyler işinize yaramaz Gow gibi bir oyunda. Bir de kart yoksa kart düşmez işte ama ben direkt + larını söyledim epice göre. Oyundan oyuna işe yarayacak maddeler değişir.

Geri
Yukarı