Epic Games'ten mi Steam'den mi oyun alınır?

Tamamdır hocam mesajlarınız için teşekkürler. Dediğiniz gibi Epic Games'den alacağım. Yani 120 TL az değil. Ama almadan önce Steam'ında indirime girmesini beklerim, belki orada da böyle kupon olayı falan olur kış indirimleri sonuçta. Eğer olmazsa Epic'den alırım
Steam kupon vermez.

İade edin eğer 2 saatten fazla oynamadıysanız.

Maalesef hocam, Warband yüklemedim bile fakat Bannerlord 7 saat oynadım. Yapacak bir şey yok açıkçası, TaleWords genelde pek indirim taraftarı olan bir firma olmadığından dolayı çok nadir indirim yapardı, arka arkaya yapacağını düşünmedim açıkçası.

Biz müşteriyiz. Hangisi işimize gelirse. Mafia Definitive aldım bu sabah 70 TL'ye Epic'ten Steam'den 130 TL idi. Cyberpunk'ı da Steam'den aldım çünkü Cyberpunk'ta saat saymasını istiyorum. Açık konuşmak gerekirse hangisi işine geliyorsa orası.

Biz müşteriyiz. Hangisi işimize gelirse. Mafia Definitive aldım bu sabah 70 TL'ye Epic'ten Steam'den 130 TL idi. Cyberpunk'ı da Steam'den aldım çünkü Cyberpunk'ta saat saymasını istiyorum. Açık konuşmak gerekirse hangisi işine geliyorsa orası.

Hocam Epic'de kütüphaneye girince oyunun oynandığı saati gösteriyor fakat Steam genel olarak çok daha tatmin edici.

Dosya Ekleri

• qqq.png
    qqq.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 136

Geri
Yukarı