FC 24 Epic Games'ten mi alinmali yoksa Steam'den mi?

Hocam Epic Games arayüzü kadar kötü bir arayüz yok ve profil sistemi yok şahsen güzel duruyor profilimde o oyuna sahip olduğumu görmek hoşuma gidiyor yoksa oyun aynı oyun değişen bir şey yok.

Adam oyun oynayacak arayüzü ne yapsın. Ucuz olan yerden almak en mantıklısı. Şu zorunlu olmadıkça Epic'ten alma diyen arkadaşın falan kafalar inanılmaz ya.

Tamam siz Epic'den almaya devam edin diyecek laf bulamıyorum.

Sana bir şey demedim kendi tercihin Steam'den almak hoşuna gidiyor kütüphane koleksiyonu yapıyor olabilirsin başkasına daha pahalı olmasına rağmen kesinlikle oradan al diyenlere söylüyorum.

Adam 40 lira fazla vermemek için 40 takla atıyor, ne anlatmaya çalışıyorsun profil özelleştirme falan diye.

42 TL geri ödeme o paşam 40TL'den daha fazla fark var toplam açıdan bakarsan 80 civarı.

40 takla atmak dediğinde Epic'ten almak ha sanki VPN ile değiştirip şurada Epic'te daha ucuz diyorum boş yapıyorsun inanılmaz.

Sana bir şey demedim kendi tercihin Steam'den almak hoşuna gidiyor kütüphane koleksiyonu yapıyor olabilirsin başkasına daha pahalı olmasına rağmen kesinlikle oradan al diyenlere söylüyorum.
Aynen hocam o oyun koleksiyonunu görmek hoşuma gidiyor ama sizde haklısınız bu devirde fazladan para vermek gereksiz gelebilir.

42 TL geri ödeme o paşam 40TL'den daha fazla fark var toplam açıdan bakarsan 80 civarı.
Off, bayağı fiyat farkı varmış arada. 80 liracık için gidip Epic Games kullanma zahmetine girmeli herkes. Sonra durduk yere oyun dosyaları silinince, her güncelleme sonrası oyunu tekrar tekrar indirmelerle, oyun inerken aniden indirmenin sıfırlanması gibi ucube sorunlarla karşılaşınca anlarsınız niçin Epic Games önermediğimizi. Hele arada 80 lira gibi sakız parası bir fiyat farkı varken Epic Games hayatta kullanılmaz. Ama sorsan bunlara herkes Epic Games kullanmalı. Niye? Çünkü ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı