Epic Games'ten oyun alınır mı?

İlla modlu oynanacak oyunlar Steam'den alınmalı mesela Bannerlord, Skyrim çünkü Epic Games'te sürüm değişikliği yapılamıyor ve oyun güncelleme aldığında modlar uyumsuzluk sorunu verebiliyor.

Epic Games gibi büyük bir firmaya ödeme yaparken herhangi sorun yaşamazsınız. Yaşasanız bile çözülür.
Neresi ucuz ise oradan alınmalı. Tek sorun Epic Games'in istemcisi berbat.

Merhaba. Bugüne kadar hep Steam'den alışveriş yaptım ama Cyberpunk indirimde 250TL iken Epic'te 125TL. Sizce Epic'ten alın.

Merhaba. Bugüne kadar hep Steam'den alışveriş yaptım ama Cyberpunk indirimde 250TL iken Epic'te 125TL. Sizce Epic'ten alınır mı? Eksiklik, sorun vs. yaşatır mı?

Ben 5 yıldır alıyorum sorunsuz oynuyorum için rahat olsun. Epic Games her zaman daha uygun fiyata veriyor.

Epic ile Steam arasında tek fark Launcher. Oyun aynı oyundur. O yüzden Epic veya Steam hiç fark etmez.

Steam Launcher'ı ve yıllardır piyasayı domine etmesi sebebiyle şu an piyasada tek el denilebilecek seviyede. O yüzden herkes ilk tercihi Steam oluyor profilini gösterme çabası falan da diyebiliriz. Veya insanlar tek bir yerden oyunlarını yönetmek istiyor. ( Şu dönemde bu tarz bir isteğin önemi kalmadığını düşünüyorum. Her oyun Steam'de dahi olsa, kendi platformuyla geliyor artık )

Merhaba. Bugüne kadar hep Steam'den alışveriş yaptım ama Cyberpunk indirimde 250TL iken Epic'te 125TL. Sizce Epic'ten alınır mı? Eksiklik, sorun vs. yaşatır mı?

Hadi modlu oynamak istese modlanabilir olsa Steam'den alman daha mantıklı olur ama Cyberpunk için gerek olmadığından Epic'ten al tabii ki de hangi enayi 2 katı para verip başka platformda ucuz olan oyunu almak istemez ki.

Ucuz buldum mu alıyorum. Veya ücretsiz olunca. Çok fark yoksa Steami tercih etmemim sebebi oyunlarımın daha çok steamda olması. Epic sadece oyun al oyna. Çok detay bilmesem de steamda kart düşür cevher yap, envanter sat getirisi oluyor artıları bunlar. Yoksa epicte al oyna da sorun çıkmaz

Ek olarak: Bazen steamde bir oyun gözüme çarpıyor. Epic o kadar ücretsiz oyun veriyor ki orada almışmıyım diye bakıyorum. Bir kaç defa neredeyse epic kütüphane de olan oyunlardan steamden satın alacaktım. Epic bu kadar ücretsiz oyun verirken şimdi düşünüyorum da aynı fiyatta olsa, hatta birazda yukarıda bile olsa epicten almak gerekiyor desteklemek için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı