Epic Games'ten oyun önerisi

Beğenilmeme sebebi nedir? Kısaca açıklama şansınız var mı? Detroit'i oynadım bu arada.
Oyunu oynamadım fakat Enis Kirazoğlu videosunda oyunun ilk 1-2 saatinin güzel olduğunu geriye kalan kısmının katlanılamaz derecede tekrarlayan aynı görevlerden ibaret olduğunu söylüyordu. Şu mekana git şunu yap gel gibi görevler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SİFU ne tarz bir oyundur? Mortal Kombat gibi mi?
Dövüş oyunu, evet ama MK gibi değil. Ben size 10 dakikalık bir videosunu atayım, inceleyin isterseniz. Özgün bir oyun gibi duruyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dövüş oyunu, evet ama MK gibi değil. Ben size 10 dakikalık bir videosunu atayım, inceleyin isterseniz. Özgün bir oyun gibi duruyor:

8 Şubat'a kadar bekleyeceğim. Ozamana kadar karar veririm.

Sanat tasarımı oldukça güzel duruyor. Oyunda öldükçe devreye giren yaşlanma mekanizması varmış. Fazla beklentim yok ama güzel çıkacak bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı