Epic Games'ten oyun önerisi

Burhancan32

Hectopat
Arkadaşlar 1700 tl bütcem var oyun önerisi bekliyorum

Dosya Ekleri

• 1704139879028.png
    1704139879028.png
    31,8 KB · Görüntüleme: 87
Klasiklerden Tomb Raider ve Metro serisine kesinlikle şans vermelisiniz. Hikaye tarafında ise Mafia kesinlikle iyi bir oyun, Trilogy olarak satın almanızı öneririm. Son önerim ise Dying Light serisi, hikayesi, atmosferi ve dünyasıyla beni bu kadar içine çeken çok az yapım oldu. İlk oyun için bunlraı söyleyebiliyorum en azından, ikinci oyuna da yakın bir süreçte geçeceğim.

BF 5, BF 2042, Tomb Raider serisi, NFS Unbound resmen bedava şu an seviyorsanız, Dishonored serisi, Just Cause 4, Alan Wake remasteded, Control, Dying Light 2, Lords of the Fallen, Horizon Zero Dawn, Witcher 3, metro serisi, Mafia trilogy, Skyrim.

Far Cry 6, Voidu ve ındiegala gibi sitelerden daha ucuza alınabilir. Dead Space ise Game Pass üzerinden oynanmalı bence. Dead Island 2 yerine de Dying Light 2 çok daha iyi bir tercih olur.

Dyingh light 2 ilk oyunundan daha sıkıcı hikaye ve oynanış olarak, üstelik sadece ilkel silahlar kullanılabiliyor (barutlu silahlar yok hikaye ilk oyunun gerisinde gözle görülür şekilde)üstelik Co-op modu problemli. İki oyununu da oynayıp bitirmiş biri olarak Dead Island2 çok daha eğlenceliydi.(benim görüşüm)

Dyingh light 2 ilk oyunundan daha sıkıcı hikaye ve oynanış olarak, üstelik sadece ilkel silahlar kullanılabiliyor (barutlu silahlar yok hikaye ilk oyunun gerisinde gözle görülür şekilde)üstelik Co-op modu problemli. İki oyununu da oynayıp bitirmiş biri olarak Dead Island2 çok daha eğlenceliydi.(benim görüşüm)
Çok oyunculu tarafında arkadaşlarım oynarken bir sıkıntı yaşamamıştı, sizinle alakalı veya bizimkiler şans eseri denk gelmemiş olabilir. O kadarını bilmiyorum maalesef, inşallah oynadığımda kendim görmüş olurum.

İlkel silah tarafı benim aslında hoşuma giden bir şey, ilk oyunda olan barutlu silahları birkaç istisnai durum haricinde hiç kullanmadım desem yeridir. Oyunda hoşuma giden bir kısım haline geldi.

Her ne kadar Dead Island 2 oynamamış olsam da, gördüğüm kadarıyla daha düz bir oyun gibi geliyor bana. Bir haritada, normal şekilde yürüyerek etrafta zombi kestiğimiz bir oyunmuş gibi. Sanırım da öyle zaten, bilmiyorum. Siz oynadığınız için bunu çok daha iyi açıklayabilirsiniz elbette. Eğer gerçekten alınabilir derseniz ben bile şans verebilirim.

Çok oyunculu tarafında arkadaşlarım oynarken bir sıkıntı yaşamamıştı, sizinle alakalı veya bizimkiler şans eseri denk gelmemiş olabilir. O kadarını bilmiyorum maalesef, inşallah oynadığımda kendim görmüş olurum.

İlkel silah tarafı benim aslında hoşuma giden bir şey, ilk oyunda olan barutlu silahları birkaç istisnai durum haricinde hiç kullanmadım desem yeridir. Oyunda hoşuma giden bir kısım haline geldi.

Her ne kadar Dead Island 2 oynamamış olsam da, gördüğüm kadarıyla daha düz bir oyun gibi geliyor bana. Bir haritada, normal şekilde yürüyerek etrafta zombi kestiğimiz bir oyunmuş gibi. Sanırım da öyle zaten, bilmiyorum. Siz oynadığınız için bunu çok daha iyi açıklayabilirsiniz elbette. Eğer gerçekten alınabilir derseniz ben bile şans verebilirim.

Tabii ki zevkler ve renkler tartışılmaz. Dyingh lightın ne kadar iyi bir oyun olduğu su götürmez sanırım :) benim için her ne kadar sevdiğim bir seri olsa da bana Dead Island2 daha gerçekçi geliyor insan sınırlarında olması.(hani dyingh ligttaki gibi çok basitmiş gibi insan ötesi oraya buraya atlayıp zıplayıp gök delene oraya buraya tırmanamıyor ya) böyle olunca sanki daha gerçekçi bir deneyimmiş gibi hoşuma gidiyor bir nevi GTA'nın birinci şahıs zombi kıyameti gibi. Üstelik her iki oyunu da yapan aynı firma dünyada bir ilk ile Dead Island2 de F.L.E.S.H gore System teknolojisini ilk defa kullanıyor bu sayede en gerçekçi parçalanma, kanama ve kopma efektlerini görüyoruz zombileri dilediğin gibi kes, parçala, uzuvlarını kopart ve organlarına hasar ver. Her şeyi son detayıyla yapabiliyorsunuz nereye vurduysanız gerçek hayata en yakın vahşeti görüyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı