Epic Games'ten Skyrim ve Bannerlord alınır mı?

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Skyrim almayı düşünüyorum ancak modlama sorun olur diyorlar, alınır mı? Yoksa Steam indirimlerini mi beklemeliyim?
Bannerlord için herhangi bir sorun var mıdır yoksa alayım mı?

Skyrim için ne çeşit bir sorun var anlamadım, Skyrim alın.

Modlama konusunda sorun var diye söylüyorlardı.

Benim için platform sorun olmaz diyorsanız Epic Games'ten de alabilirsiniz, Launcher'inin sorunlu olduğunu da unutmayın. Aynı sorunlar hâlâ devam etmekte.

Hocam Bannerlord ve Skyrim almayı düşünüyorum ancak RDR2 mi alsam diyorum Bannerlord yerine, siz ne düşünüyorsunuz?

Modlama konusunda sorun yok mod Manager aracılıgı ile istediğin modu kurarsın. Sadece wabbajack diye bir program var onu desteklemiyor, misal 300 mod var onu oto kuruyor sen ugrasmıyorsun bu program aracılıgı ile. Ama çok da gerek değil.

Teşekkür ederim.

@Humbel, isterseniz Bannerlord'u Game Pass'tan oynayabilirsiniz.

Hocam ileri süreç için almak istedim aslında. Sadece hangi iki oyunu seçeceğimde kararsızdım.
Bannerlord ve Skyrim alacağım gibi duruyor ama bu RDR2'yi uyguna alabileceğimiz son fırsat mı onu bilemiyorum.

Modlama konusunda sorun yok mod Manager aracılıgı ile istediğin modu kurarsın. Sadece wabbajack diye bir program var onu desteklemiyor, misal 300 mod var onu oto kuruyor sen ugrasmıyorsun bu program aracılıgı ile. Ama çok da gerek değil.

Oyunun oynayışında herhangi bir sorun yaşamam değil mi? Zaten ilk amacım vanilla şekilde oynamak.

Teşekkür ederim.

Oyunun oynayışında herhangi bir sorun yaşamam değil mi? Zaten ilk amacım vanilla şekilde oynamak.
Kanka oyunda baya bug var modsuz başlama hiç değilse başlangıc olarak SMIM olur hava modu su modu gibi ufaktan oyunu düzeltecek modlar kurmanı öneririm.
Misal örnek video olabilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka oyunda bayağı bug var modsuz başlama hiç değilse başlangıc olarak smım olur hava modu su modu gibi ufaktan oyunu düzeltecek modlar kurmanı öneririm.
Misal örnek video olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her halükarda almamı önerirsiniz Epic üzerinden değil mi? Birazdan alacağım.

Geri
Yukarı