Steam Epic Games Epic Games'ten yüklü GTA Steam'e nasıl aktarılır?

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Epic Games'ten GTA yüklemiştim fakat o hesaba erişemedim. Şimdi 276TL'ye kendi paramla GTA 5 satın aldım. Steam'den satın aldım ve Epic Games klasöründe oyun yüklü, 100GB indirmek çok uzun süreceği için.

Kısaca Epic Games'te indirilmiş GTA'yı Steam'de indirilmiş şekilde gösterebilir miyiz?

Merhaba, Epic Games'ten GTA yüklemiştim fakat o hesaba erişemedim. Şimdi 276TL'ye kendi paramla GTA 5 satın aldım. Steam'den satın aldım ve Epic Games klasöründe oyun yüklü, 100GB indirmek çok uzun süreceği için.

Kısaca Epic Games'te indirilmiş GTA'yı Steam'de indirilmiş şekilde gösterebilir miyiz?

Sanmıyorum sadece 1 şekilde olabilir oda Steam'de sol altta oyun ekle var belki oradan olabilir ama sanmam dediğim gibi.

Hayır. Direk indirip kurtulun bence. Zaten dediğiniz imkansız.

Epic Games klasöründen GTA'yı kopyalayıp steam/steamapps/common a atıp GTA yüklemesini Steam'den başlatırsan dosya doğrulama olup oyunu yüklemene gerek kalmayabilir.

Gösteremezsiniz.
Şöyle yapabilir miyiz ? Amacım zaten FiveM oynamak. Steamdan hiç GTA'yı yüklememe gerek yok açıkçası, sadece Rockstar hesabım olması için Steamdan satın aldım. Kısaca Steamdan satın aldığım GTA'ya indirmeden Rockstar hesabı bağlayabilir miyim ?

Social Club'de yüklü GTA 5'imi Epic'e taşıdım sıkıntısız sadece 1GB veri indirdi muhtemelen Steam'de de olur.

Steam'de GTA 5 indirmesi başlat 1 2 dakika insin durdur ve Steam'i tamamen kapat. Daha sonra Epic'den indirdiğin GTA dosyalarının tamamını steamapps common klasörüne atarsan ve dosya doğrulama yaparsan belki orada da olabilir.

Oyunun exe.'sini Steam dışı oyun ekleden eklerseniz gözükür ama açılır mı bilemem. Ben farklı oyunlarda denediğimde genelde sıkıntı çııyordu. Bir de normal GTA 5 gibi logosu, fotoğrafı vb. olmaz hepsini kendin bulman lazım

Mümkün. Steamden bir kac dakika indir. Epic dosyalarından, gta5 in dosyalarini kopyala, steam de ki gta5 dosyasiyla degistir. Steam den dosyalari dogrula.

Geri
Yukarı