GTA 5 Epic Games'te yüklü oyun nasıl Steam'e aktarılır?

nhopel

Hectopat
Daha fazla  
Bende Epic Games hesabımda GTA 5 vardı hatta yüklü Epic Games'ten. Fakat Steam'i daha fazla kullandığım için ve indirime girdiği için Steam'den GTA 5 aldım. Epic Games'deki GTA 5 dosyalarını nasıl Steam GTA 5'e atabilirim? Yani GTA 5'i ben Epic Games'den yükledim fakat Steam'den GTA 5 alıp Steam'den oynayabilmek için dosyaları Steam'e atmak ve Steam'den oynamak istiyorum. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• steam gta 5.jpg
    steam gta 5.jpg
    323,1 KB · Görüntüleme: 76
  • epic games gta 5.jpg
    epic games gta 5.jpg
    200,8 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden oyunu indirmeye başla. İndirmeyi durdurup Epic Games oyunlarının yüklü olduğu klasörü bul. Genelde Program Files içerisinde olur. Oradaki GTA5 klasörünün içeriğini kopyalayıp Steam klasöründe oluşturulmuş GTA5 klasörünün içine yapıştır. İndirmeyi devam ettirdiğin zaman dosya doğrulama yapıp oyununu indirmiş olarak kabul edecek. Arkadaşım birkaç yıl önce bu şekilde yapmıştı. Aynı online hesaptan devam edemiyorsun bildiğim kadarıyla. Çünkü online hesabın Epic Games hesabınla eşlenmiş durumda. Steam için başka bir Social Club hesabını eşleştirmen gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deneyip sonucu paylaşır mısınız?

Steam üzerinden oyunu indirmeye başla. İndirmeyi durdurup Epic Games oyunlarının yüklü olduğu klasörü bul. Genelde Program Files içerisinde olur. Oradaki GTA5 klasörünün içeriğini kopyalayıp Steam klasöründe oluşturulmuş GTA5 klasörünün içine yapıştır. İndirmeyi devam ettirdiğin zaman dosya doğrulama yapıp oyununu indirmiş olarak kabul edecek. Arkadaşım birkaç yıl önce bu şekilde yapmıştı. Aynı online hesaptan devam edemiyorsun bildiğim kadarıyla. Çünkü online hesabın Epic Games hesabınla eşlenmiş durumda. Steam için başka bir Social Club hesabını eşleştirmen gerekiyor.
Social Club hesap eşleştirmelerine Steam dahil.

1674299405092.png

Steam üzerinden oyunu indirmeye başla. İndirmeyi durdurup Epic Games oyunlarının yüklü olduğu klasörü bul. Genelde program files içerisinde olur. Oradaki GTA 5 klasörünün içeriğini kopyalayıp Steam klasöründe oluşturulmuş GTA 5 klasörünün içine yapıştır. İndirmeyi devam ettirdiğin zaman dosya doğrulama yapıp oyununu indirmiş olarak kabul edecek. Arkadaşım birkaç yıl önce bu şekilde yapmıştı. Aynı Online hesaptan devam edemiyorsun bildiğim kadarıyla. Çünkü Online hesabın Epic Games hesabınla eşlenmiş durumda. Steam için başka bir Social Club hesabını eşleştirmen gerekiyor.

Benim Epic Games GTA 5 dosyasında sadece "eggstore" dosyası var.

Dosya Ekleri

• adsasdasdadasdasd.jpg
    adsasdasdadasdasd.jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 54

Yeni konular

Geri
Yukarı