Epic Pen Başlangıç Ayarı Kapanıyor

batu2631

Hectopat
Arkadaşlar, Epic Pen yükledim ve tüm başlatma ayarlarını yaptım. Görev yöneticisindeki başlangıçta etkin, resimdeki oturum başlangıç tuşunu açınca PC'yi başlattığım zaman başlıyor ama başladıktan sonra o tike bakıyorum, kendi kendine kapanmış oluyor, sonraki seferler kendisi açılmıyor. Arkadaşımda böyle bir sorun yok, bende var.

Screen Shot 11.05.2021 at 13.14.png

Programin kucuk resmi de gozukmuyor, duzgun yuklenmemis olabilir belki. Kaldirip yeniden kurmayi denediniz mi?

Evet 3 4 kere falan kurdum hocam Epic Penin benzeri bir uygulama piyasada yok.Hem rahat screenshot alabiliyoruz hem de bir sürü özelliği var, ben başta bu prograamın crack versiyonunu indirdim belki crackdır diye sorunludur dedim IObit uninstaller ile temizledim yeniden başlattım sonra ücretsiz sürümünü yükledim, temiz kurulum ile ama ondada aynı sorun var ne yapmam gerek anlamadım programın ayarlarını bir şey sıfırlıyor mu acaba ama screenshot alma kısayolu ayarlarım sıfırlanmıyor sadece o başlangıç ayarı kapanıyor sabahtan beri çözemedim son olarak şimdi ssdye değilde hddye kurmayı deneyeceğim belki olur

Geri
Yukarı