Çözüldü Epic Watch Dogs 2 Untrusted system file

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

gxon

Hectopat
Merhaba iyi günler dilerim biliyorsunuz ki Epic Games Watch Dogs 2'yi bedava yaptı. Bende oyunu oynamak için aldım Uplay'e bağladım Epic Games'ten indirdikten sonra 20GB kadar da Uplay üzerinden indirdi açtığımda oyun açılıyor siyah ekran kalıyor ve birden bire kapanıp hata veriyor verdiği hatayı atıyorum daha önceden aynı sıkıntı yaşanmış ve Recep abi yardım etmiş arkadaşta olmuş ama bende ne yazık ki olmadı. Ne yapmam lazım? Dosyaları doğruladım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_121.png
    Screenshot_121.png
    3,4 KB · Görüntüleme: 141
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Recep abi yardım etmiş arkadaşta olmuş ama bende ne yazık ki olmadı.
Sende olmadı değil, muhtemelen yanlış yaptın. Nasıl yaptığını yazarsan sana nerede yapamadığını söyleriz. uPlay için verilmiş bir rehberi her zaman Epic'e kopyala yapıştır yapamazsın.

Neyse, sen iki saate cevap yazana kadar ben sana bir Epic rehberi yapayım.
  • Epic Games Launcher'ı aç ve sağ alttan Ayarlar de.
  • Burada Watch Dogs 2'nin altından Ek Komut Satırı Değişkenleri seçeneğini seç.
  • Şimdi buraya -eac_Launcher kodunu ekle.

EpicGamesLauncher.png

• Oyunu tekrar çalıştırmayı dene. Online artık çalışmaz ama senaryo modunu oynayabilirsin.
Sonuçtan haberdar et.

Recep abi yardım etmiş arkadaşta olmuş ama bende ne yazık ki olmadı.
Sende olmadı değil, muhtemelen yanlış yaptın. Nasıl yaptığını yazarsan sana nerede yapamadığını söyleriz. uPlay için verilmiş bir rehberi her zaman Epic'e kopyala yapıştır yapamazsın.

Neyse, sen iki saate cevap yazana kadar ben sana bir Epic rehberi yapayım.
  • Epic Games Launcher'ı aç ve sağ alttan Ayarlar de.
  • Burada Watch Dogs 2'nin altından Ek Komut Satırı Değişkenleri seçeneğini seç.
  • Şimdi buraya -eac_Launcher kodunu ekle.

EpicGamesLauncher.png

• Oyunu tekrar çalıştırmayı dene. Online artık çalışmaz ama senaryo modunu oynayabilirsin.
Sonuçtan haberdar et.

Son düzenleme:
Çözüm
Teşekkür ederim sıkıntı düzeldi fakat sizi seven birisi olarak sizden gelen agresif davranış beni kırdı.
İyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı