Epic'te yüklü olan GTA 5 Steam'den alınırsa tekrar yüklenmesi gerekir mi?

kaangzgz

Decapat
Daha fazla  
Epic'te yüklü olan GTA 5 Steam'den alınırsa tekrar yüklenmesi gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Harika açıklama: Net hash tanımlaması yapılmıyor buna göre, veya daha kötüsü, herkese "aynı" dosyayı satıyorlar, bir diğer ihtimal (bu da kötü) bir sabah uyanıp güncelleme sonrası hash değişirse otur tekrar indire sebep olacaklar.

Perde boyunda problem olduğuna emin misin üst alt? Baksana yukarıdaki üye üst perdeyi araladı, hatta ucundan, içinden geçti. Durmazsa rüyalara da gelir bu gidişle. :)

Yalnız Apex Legends online platform üzerinden ,GTA 5 offline, bunları hangi mantıkta planladılar örtüşmüyor. Apex v.b online'lar tamam da diğeri.
Ya hocam ne anlatıyorsunuz Allah aşkına.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben kendim yaptım çalışıyor, neyin çırpınışı bu.

@engoboi Anlamaz onlar hocam boşver. Aklınca süslü cümlelerle laf soktuğunu zannediyor arkadaş. Belli ki yaşı küçük bir kardeşimiz aldırma.
Örneğin Witcher 3'te korsan indirdiğimde "switch to GOG/Steam" işlemleri vardı, aynı mantıktadır. Yeniden yüklemeniz gerekir ama GitHub gibi yerlerde dönüştürme betikleri olabilir.
Sizin bahsettiğiniz apayrı bir dünya. Korsan oyunların dosyaları değiştirilir açılabilsin diye. Bunu tabi ki herhangi bir platforma entegre edemezsiniz.

Ya hocam ne anlatıyorsunuz Allah aşkına.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben kendim yaptım çalışıyor, neyin çırpınışı bu.
Sanırım okuma ve anlama konusunda dikkat eksikliğin var, senin verdiğin bilgi harika - sadece dosya kopyalamayla, sistemler hash kontrolü yapmıyor demek, lakin bu iki set içinde epic ve steam'den satın alınmış olması gereksinimini belirtmemişsin, onu da açıklığa kavuşturur musun madem kendine pay çıkarttın.

Artı -1 Eksi
@engoboi Anlamaz onlar hocam boşver. Aklınca süslü cümlelerle laf soktuğunu zannediyor arkadaş. Belli ki yaşı küçük bir kardeşimiz aldırma.

Sizin bahsettiğiniz apayrı bir dünya. Korsan oyunların dosyaları değiştirilir açılabilsin diye. Bunu tabi ki herhangi bir platforma entegre edemezsiniz.
Dediğim şey büyük ihtimalle yeniden yüklemeniz gerekir ama ufak bir googlelama ile bir şeyler bulabilirsinizdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı