Epic'ten alınan oyunu Ubisoft Connect'ten indirmek

Zeuus

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'ten indirime giren Rainbow Six: Siege aldım 70 GB indirme boyutu var fakat Epic'ten indirdikten sonra Ubisoft'tan tekrar indirme yaptığını gördüm internette. Direkt Ubisoft'tan indirmemin bir yolu var mı?

Oyun indirilmiş durumdaysa, ubisofta bağlı uygulamaya girin ve ardından dosyayı bulup doğrulama yapın, doğrulama sonrası sorun çözülecektir. Artık bağlı ubisoft hesabınızdan direkt giriş yapabilirsiniz.

Oyun indirilmiş durumdaysa, ubisofta bağlı uygulamaya girin ve ardından dosyayı bulup doğrulama yapın, doğrulama sonrası sorun çözülecektir. Artık bağlı Ubisoft hesabınızdan direkt giriş yapabilirsiniz.

Oyun indirilmiş durumda değil sorunda bahsettiğim olayı okuyunca indirmeyi durdurdum zaten %5'lerdeydi indirme boyutu da bir hayli yüksek.

Epic Games'ten indirime giren Rainbow Six: Siege aldım 70 GB indirme boyutu var fakat Epic'ten indirdikten sonra Ubisoft'tan tekrar indirme yaptığını gördüm internette. Direkt Ubisoft'tan indirmemin bir yolu var mı?
Belki durumu karıştırıyor olabilirsiniz, çünkü bildiğim kadarıyla Epicten oyunu indirdikten sonra Ubisoftla girmeye çalıştığınızda sürüm farklılıkları olabildiğinden dolayı ubisoft ekstra güncelleme indirebiliyor. Durum böyle olabilir veya iki farklı launcherin oyun indirme yerleri farklı seçilmiş olabilir.

Kaynak ne hocam? Zaten bildiğim kadarıyla Epic'ten başlatınca otomatikman Ubisoft Connect'e atıyor.

Kaynak ne hocam? Zaten bildiğim kadarıyla Epic'ten başlatınca otomatikman Ubisoft Connect'e atıyor.
Assasin's Creed oyunum Epic Games üzerinde mevcuttu benim. Yükledim ama Ubisoft indirilmemiş olarak gördüğünden hata veriyordu. Ubisoft üzerinden doğrulama yaptım ve minik bir güncelleme ile düzeldi. Bazen bu sorun olabiliyor. Çözümü var ama.

@Zeuus oyunu Epic Games üzerinden aldığında yüklemeye başladığında Ubisoft üzerinde gözüküyor. Ubisoft launcher üzerinden yükleme yapın direkt.

Assassin's Creed oyunum Epic Games üzerinde mevcuttu benim. Yükledim ama Ubisoft indirilmemiş olarak gördüğünden hata veriyordu. Ubisoft üzerinden doğrulama yaptım ve minik bir güncelleme ile düzeldi. Bazen bu sorun olabiliyor. Çözümü var ama.

@Zeuus oyunu Epic Games üzerinden aldığında yüklemeye başladığında Ubisoft üzerinde gözüküyor. Ubisoft Launcher üzerinden yükleme yapın direkt.

Yükleme sırasında Ubisoft Launcher'dan baktım fakat oyun orada gözükmüyor ve satın almamı söylüyordu.

Yükleme sırasında Ubisoft Launcher'dan baktım fakat oyun orada gözükmüyor ve satın almamı söylüyordu.
O zaman Epic üzerinden indirin. Yüklü olarak gözükmez ise Ubisoft üzerinden doğrularsınız.

Geri
Yukarı