Epic'ten indirilen oyunların formattan sonra ilerlemesi kalır mı?

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Sorum yukarıda. Metro 2033, Satisfactory gibi birçok oyunum vardı. Formatladım, ilerlemelerim gitmiş midir? Cloud Save'ye kayıt açıktı ama hala emin değilim.

Oynadığınız oyunlar cload Save destekliyor muydu?

Satisfactory destekliyordu ama metro 2033 hakkında bir fikrim yok.

Epic Games'te Cloud sistemi olmayabilir dosyalarınızı yedekleyin.

Cloud Save sistemi var ama hangi oyunlar için olduğuna emin değilim.
Cloud Save desteği olup olmamasına nasıl bakarım bir fikriniz var mıdır?

Sorum yukarıda. Metro 2033, Satisfactory gibi birçok oyunum vardı. Formatladım, ilerlemelerim gitmiş midir? Cloud Save'ye kayıt açıktı ama hala emin değilim.

Bilgisayarınızda OneDrive düzenli olarak kullanıyorsanız (ben kullanmıyorum) o zaman oradan oyun kayıtınıza ulaşabilirsiniz. Genellikle oyunlar Save klasörlerini belgelerim kısmına saklar. OneDrive kullanıyorsanız o belgelerim ve daha bir sürü dosyayı örneğin; resimler, indirilenler klasörünü kaydeder. Ama bu dediklerim sadece OneDrive kullanıyorsanız olur onun dışında kayıtlarınız maalesef gitmişdir. Oyun Cloud kayıt sistemi varsa o zaman gitmez. Umarım burada anlatıklarımı anlamıştırsınız.

Neyse. Tek korktuğum metro zaten. Bir tek onda Save sistemi var mıdır yok mudur bilmiyorum. Satisfactory'de vardı. Metro için ise kaldığım yeri hatırlıyorum. En kötü Save dosyası indireceğim.
Bilgisayarınızda OneDrive düzenli olarak kullanıyorsanız (ben kullanmıyorum) o zaman oradan oyun kayıtınıza ulaşabilirsiniz. Genellikle oyunlar Save klasörlerini belgelerim kısmına saklar. OneDrive kullanıyorsanız o belgelerim ve daha bir sürü dosyayı örneğin; resimler, indirilenler klasörünü kaydeder. Ama bu dediklerim sadece OneDrive kullanıyorsanız olur onun dışında kayıtlarınız maalesef gitmişdir. Oyun Cloud kayıt sistemi varsa o zaman gitmez. Umarım burada anlatıklarımı anlamıştırsınız.

Anladım. Bir göz atınca 4A Games adlı bir klasörde savemi gördüm. Bu bana en çok yardımı dokunan oldu. Yükske ihtimal oyun o Save ile açılacak. Sağ olun.
Oyunu indirdim. Save'im OneDrive'da 4agames klasörü adında duruyor ama metro 2033 Redux bunu görmüyor. Nasıl gösterebilirim acaba?

Son düzenleme:
savewee.jpg

İşaretlediğim kısma girin, eğer orada Cload Save açıksa oyunlar buluta kaydedilmiş demektir.

Not: bunu görebilmeniz için oyunun yüklü olması gerekir. Bende "Launch" yazdığı gibi.

Satisfactory destekliyordu ama metro 2033 hakkında bir fikrim yok.

Cloud Save sistemi var ama hangi oyunlar için olduğuna emin değilim.
Cloud Save desteği olup olmamasına nasıl bakarım bir fikriniz var mıdır?

Hocam oyunu oynarken ara sahnede ya da map yükleme yerinde ekranın köşelerinde "kaydediliyor" yazıyorsa muhtemelen Cloud saving yapıyordur.

Hocam oyunu oynarken ara sahnede ya da map yükleme yerinde ekranın köşelerinde "kaydediliyor" yazıyorsa muhtemelen Cloud saving yapıyordur.

Save'im gitmiş sanırım. Sanırım bir Save indirmem gerekecek. Zaten oynamaya pek fazla hevesim yoktu. Geriyor beni böyle oyunlar. Neyse, yardım etmeyi en azından denediğiniz için hepinize teşekkür ederim.

Geri
Yukarı